PDA

Zobacz pełną wersję : Słabe ogrzewanie. I inny problem.



kamil_kaka
09-10-11, 19:07
Witam. Mam pewien problem z ogrzewaniem samochodzie mianowicie dmuchawa strasznie słabo działa. Przy max ogrzewaniu tj.4 strasznie głośno jest w środku lecz nie dmucha powietrzem.
Kolejny problem to stuk przy skręcie w lewo. Nie zawsze lecz czasami słychać i czuć lekki stuk?? Oraz po założeniu nowych tarcz i klocków przy hamowaniu z ok80do 60-50 km/h drga kierownica a przy innych prędkościach już nie.
Co to może być??

wwljohn
09-10-11, 19:54
Witam. Mam pewien problem z ogrzewaniem samochodzie mianowicie dmuchawa strasznie słabo działa. Przy max ogrzewaniu tj.4 strasznie głośno jest w środku lecz nie dmucha powietrzem.

Do wymiany filtr przeciwpyłkowy



Kolejny problem to stuk przy skręcie w lewo. Nie zawsze lecz czasami słychać i czuć lekki stuk??

Nikt nie wywróży co Ci stuka. Zrób sobie wycieczkę na stacje diagnostyczna na szarpaki..30zł i sprawdzą, albo auto na podnośnik i szukaj.



Oraz po założeniu nowych tarcz i klocków przy hamowaniu z ok80do 60-50 km/h drga kierownica a przy innych prędkościach już nie.

- kiepskie tarcze
- niedoczyszczone piasty przed założeniem nowych

kamil_kaka
10-10-11, 13:07
Powiem tak miesiąc temu był robiony przegląd i nic nie wykazało. No dobra muszę to jakoś sprawdzić. Natomiast co do tarcz to chyba nie sa kiepskie ponieważ są ate a klocki trw.
Natomiast co do filtra. Mogę to sprawdzić tak ze go wyjmiemy i włączymy dmuchawę. I okaże się czy to on jest winny czy nie??

djwafel
10-10-11, 14:00
Te stuki to może tuleje. Tak wyciągnij filtr i włącz zobacz czy nie będzie lepiej pracował. tam gdzie był filtr włóż rurę od odkurzacza i wyczyść może coś tam zblokowało.

kamil_kaka
15-10-11, 19:53
Wczoraj bawiłem się z kilkoma problemami.
Ogrzewanie przedmuchane i lekko się poprawiło.
Natomiast mam problem z spryskiwaczami. Wymieniłam wczoraj obie pompki gdyż 1 z nich ciekła, umyłem zbiornik tak wiec osadu w nim nie ma. No i mam problem bo nie działa spryskiwacz tylnej szyby. Po spięciu na krótko pompka działa. Wpiąłem również przełącznik z tylnego spryskiwacza na przednią pompkę i przełącznik również działa więc gdzie może być problem??

Feniks333
15-10-11, 22:16
Może coś źle podłączone??
Skoro podpiąłeś tylni przełącznik pod przednią pompkę to spróbuj zrobić na odwrót podłącz przedni przełącznik pod tylną pompkę i zobacz czy będzie działać.