PDA

Zobacz pełną wersję : Ścieżki w zegarach civic VIgen



kjmuszek
06-10-11, 12:03
Witajcie!
Nie znalazłem tematu na forum do tego więc spytam.
Czy ktoś się orientuje czy można wymienić w VI gen tą folię ze ścieżkami co jest z tyłu tarcz ? Bez problemu ją ściągnąć się da czy trzeba się troszkę bardziej "pobawić" ? Wiem że na pewno musiałbym mieć taką samą folię (tzn z wejściem na SRS i ABS ) czy coś jeszcze ?

mlodyxx
07-10-11, 09:27
da sie tylko przy dokrecaniu srubek od wskaznikow paliwa i temperatury trzeba uwazac zeby sie nie obrucily nozki te poktorych idzie prad mi sie kiedys jedna obkrecila zerwal sie drut od cewki tego wskaznika i paliwa pokazywalo full a z racji tego ze te druciki sa grubosci wlosa to za lutownie sie nawet nie bralem , jesli chodzi o srs to jest bezposrednia kostka i wbudowany w licznik taki modul takze przez ta folie sciezki do srsu nie ida najlepiej wyjmij licznik i sobie na spokojnie popatrz do srs pomaraczowa mala koska idzie osobno na 3lub 4 piny i z tego co pamietam jest jeszcze jedna zielona nie mam ppewnosci ale wydaje mi sie ze jest do ukladu abs tez tak jak do srs

kjmuszek
09-10-11, 13:39
To wiem że ida takie kosteczki tylko pytałem czy ma to różnicę w ścieżkach ? A i tak nie bardzo wiem o jakie nóżki chodzi ale mam nadzieję że dam radę :>

DjMariush
09-10-11, 16:26
kjmuszek, a zapytam w jakim celu,bo nic nie napiales czemu chcesz wymienic?

djwafel
10-10-11, 01:15
Pewnie mu się wypaliły, jeżeli tak to da się to polutować, lutowałem koledze gdyż kombinował z żarówkami do podświetlania zegarów i wypalił ścieżkę.

kjmuszek
10-10-11, 01:40
kjmuszek, a zapytam w jakim celu,bo nic nie napiales czemu chcesz wymienic?


Pewnie mu się wypaliły, jeżeli tak to da się to polutować, lutowałem koledze gdyż kombinował z żarówkami do podświetlania zegarów i wypalił ścieżkę.
Dokładnie, wypaliła mi się ścieżka. Z własnej głupoty to zrobiłem bo zamontowałem pasek ledowy do podświetlenia wskazówek i zwarły się kable. Na początku przepalił się tylko bezpiecznik a następnie cała ścieżka. Zrobiłem przejście dalej na kablu ,zamiast ścieżki ale problem się stale powtarza bo ścieżka się wypaliła aż do samego gniazda :/ Dlatego nie proponuje majstrować w licznikach :P Na dniach jak dostanę nowe ścieżki wstawię fotę jak to wygląda :)

djwafel
10-10-11, 10:54
Kjmuszek przecież możesz spalona ścieżkę zastąpić przewodem z izolacją od momentu gdy dobra ścieżka się kończy aż do gniazda.
Ale lepiej było jak Ty zrobiłeś zamówić nową i nie kombinować.

kjmuszek
10-10-11, 12:26
Jasne jak narazie dałem kawałek przewodu tylko problem się stale ponawia,bo ścieżka wypaliła się tuż przy gnieździe i lut już trzymać nie bardzo tam chce. Pech chciał że ścieżka jest wypalona prawie przy wtyczce, a doczepianie do wtyczki przewodu nie ma sensu bo jak będę demontował kiedyś to znowu mi się wyrwę kabel. ;/ Jak dostanę nową folijkę to wyślę foto starej :)

kjmuszek
21-10-11, 13:03
Zrobione. Temat do zamknięcia :)
PS: Podziękowania dla użytkownika nigga_5g za nowe ścieżki :)

nigga_5g
21-10-11, 14:52
Oby sie znowu coś nie przepaliło. Pozdro:)