PDA

Zobacz pełną wersję : Jakiej marki przegub jest najleprzy w stosunku - cena/jakość



Driverr
25-04-07, 21:28
Coś mi chrupie z prawej przedniej strony mojej Hondy (D15B2 sedan - rocznik 93).
Wg mnie jest to na 100% przegub prawy zewnętrzny.
Chciałem się Was poradzić jakiej firmy przeguby są dobre ??
Na allegro wyczaiłem coś takiego: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=185295894#photo
Nie wiem czy byłby OK bo cenowo w porównaniu do innych wypada tanio.
Cieszyłbym się jak by ktoś sie wypowiedział konkretnie na temat tego przegubu.
Z góry dzięki i pozdro
--==Driverr==--

muzammil
26-04-07, 12:29
wyglada solidnie.ale nie o to chodzi, produkt jest europejski nie slyszalem nigdy o tej firmie.wystawiaja roczna gwarancje(wiec jest to jakis tam plus) a poza tym przegub to nie jest czesc na ktorej mozesz zbyt wiele zaoszczedzic(ich przeznaczeniem jest aby sie psuly i zeby je zmieniac co jakis czas) wiec wydaje mi sie ze nie ma wielekiej roznicy czy kupisz za 109 zl i pojezdzisz poltora roku czy za 180 zl i pojezdzisz 2-2,5 roku.ja ostatino zmienilaem u siebie tez prawy zewnetrzny i placilem 27 funtow(mieszkam w UK) ale byl to produkt japonski.

ceelx
26-04-07, 12:37
ostatnio wymienialem u siebie 2 szt i za szt placilem 160 pln firmy GKN lobro i to chyba jedne z najlepszych przegubow dostepne na rynku.
jakby co to moge ci taki zalatwic :afro:

pirat
26-04-07, 16:16
ja placil za NKN ok 160 ze znizka w JC (bez znizki 205, czy cus)

ceelx
26-04-07, 16:39
to w focie na lobro civicklub ma wiekszy rabat bo w detalu kosztuje on 263 :D hehe

Driverr
26-04-07, 19:37
Dzięki za info. Porozglądam się za GKN-ami i NKN-ami. Załatwić to sobie załatwięteż z niezłą zniżką, chodzió mi tylko o markę ;) Pozdrawiam Was i SZEROKIEJ DROGI :)