PDA

Zobacz pełną wersję : zgasl



kaszub
02-10-11, 19:10
problem taki auto mi nie chodzilo na benzynie tzn odpalal ale jak ssanie sie wylaczalo i dalo sie wiecej gazu to nie trzymal obrotow i gasl no i znalazlem przyczyne nie dochodzil prad do cewki wiec to naprawilem. przejechalem ok 20m i auto mi zgaslo i juz niechce odpalic podejrzewam ze to aarat zaplonowy sie zjebal. moze byc tak ze cos zle zrobilem z cewka i sie ten aparat spalil ???????

Furious
02-10-11, 19:17
super, a jakie auto, silnik?

kaszub
02-10-11, 20:05
sorki civic d13b2 93r

jacek_bp
02-10-11, 21:15
Co dokładnie było przyczyną, że nie była zasilania cewka. Miałeś spalony bezpiecznik jakiś, czy kabel przetarty lub upalony? Musisz zobaczyć czy masz iskrę na świecach.
Jeżeli nie masz iskry, zobacz ponownie co naprawiałeś i sprawdź czy cewka nie ma zwarcia lub przerwy. Na forum jest napisane jakie wartości oporu maja uzwojenia (ja w tej chwili nie pamiętam), możliwe też, że masz uszkodzony moduł, to też da się sprawdzić. Pierwsza rzecz to sprawdź jak Ci się kręci aparat. No i napisz czy kręci i nie chce zapalić, czy masz zupełną ciszę.

vnv_nation
02-10-11, 23:06
Jak cos z cewka kombinowales to moze ja spaliles po prostu i juz w ogole iskry nie daje..

kaszub
03-10-11, 13:23
tylko kabel wymienialem

jacek_bp
03-10-11, 21:02
tylko kabel wymienialem Jeżeli będziesz odpowiadał tak precyzyjnie i wyczerpująco. Nikt nie będzie Ci w stanie nawet zasugerować przyczyny zachowania Twojego auta.