PDA

Zobacz pełną wersję : jaki uklad wydechowy do DC2



hcc
24-04-07, 20:30
hejka,

zastanawiam sie nad ukladem wydechowym do mojej ITR... i chcialbym zeby wszyscy co maja jakies doswiadczenia z roznymi firmami wypowiedzieli sie.... na pierwszym miejsu stawiam komfort jazdy a co za tym idzie interesuje mnie wydech zblizony glosnoscia do seryjnego... co mozecie polecic.? ja sie zastanawiam nad kompletnym ukladem tz. : kolektor SS + caly udlad SS lub kolektor SS + reszta wydechu El-tec.... czekam na sugestie dzieki

jajacek
25-04-07, 10:38
Nie mam DC2 i nie robiłem wydechu, ale moim skromnym zdaniem:


reszta wydechu El-tec.

będzie taka sama jak mają wszyscy, a szczerze mówiąc te końcówki są takie same i już mi się opatrzyły. Pomyśl może na wydechem od Grabowskiego, chyba Arvid robił do swojej CRki u niego. Wydech wygląda pięknie, bardziej sportowo, ale to tylko moja opinia (pewnie za to co napisałem przestaną odzywać się do mnie el-tec ownerzy ;) ) Musiłbyś go tylko poprosić, żeby nie robił takiego głośnego jak ma Arv :)
http://img454.imageshack.us/img454/3313/10wv5.jpg

Motyl
23-05-07, 00:09
ziom, widziałem kilka "cali" ze sportowym wydechem, jak dogonię którąś to zapytam gdzie robili :d

Pati
21-08-07, 19:46
jesli chcesz w miare sympatyczny i niemęczący wydech to poleciłbym Apexi WS2

Pioter_
20-09-07, 21:31
a ja polecam skunk2 w mojej dc2 jest na prawde cichutko :) jechales to wiesz :)

nitro20
09-02-08, 21:43
jesli chcesz w miare sympatyczny i niemęczący wydech to poleciłbym Apexi WS2

WS2 rzeczywiście sa ciche z tego co widziałem na youtube, to są na 100% przelotowe wydechy ?? Końcowy tłumik nie jest jakis zakombinowany na pół przelot czy coś w tym stylu ?? To jest Catback czyli potrzeba jeszcze kawałek rurki żeby to połączyć z kolektorem ??

havok
09-02-08, 23:58
to są na 100% przelotowe wydechy
Akurat tłumik w WS2 jest komorowy.


To jest Catback czyli potrzeba jeszcze kawałek rurki żeby to połączyć z kolektorem
Cat-back, jak sama nazwa wskazuje, ma wszystkie rurki od łącznika za katalizatorem. Więc skoro chcesza to połączyć z kolektorem, to musisz mieć jeszcze kawałek rurki - albo katalizator, albo test pipe albo (tfu tfu) spawanie.

nitro20
10-02-08, 09:33
Ok dzięki za info, to że komorowy mnie raczej zmartwiło, bo teoretycznie można zrobić przelotowy na dużych tłumikach np. el-tec, głośność będzie podobna moze minimalnie będzie głośniejszy, ale nie tracimy przelotu.

Konrad84
12-03-08, 17:14
jak cenowo plasuje się APEXI WS2 do tego skunka ?

havok
12-03-08, 18:53
jak cenowo plasuje się APEXI WS2 do tego skunka ?
Na ebayu wychodzi podobnie (podliczaj łącznie z kosztami przesyłki).
Znam kogoś, kto będzie miał zamontowanego Apexi WS2 w tym sezonie w B18C4 :)

Konrad84
12-03-08, 19:48
hihihi chętnie oblookam, a właściwie posłucham :)