PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy część kolejna.....



Devil
17-05-05, 21:28
Pomocy ....kuzwa dopiero co poskladalem przegub z mechanikiem... a tu co po kilku rundkach kiedy juz chcialem wrocic do domu...wjezdzajac na podjazd do garazu.... zatrzytmalem sie w polowie i keidy znow chcialme mruszyc...nic... predkosc rosnie na blacie a auto ani drgnie!!!! Co tro moze znow byc i dlaczego cos takiego sie stalo...mam nowy przegum zaplacielm z aniego 300pln... a tu znow lipa ... aaa i teraz po przegubie cos kapie wyglada mi tona olej...ale do konca nie ejstem pewien.... coz mi na to poradzicie koledzy??? co to moze byc bo nie mam bladego pojecia..
Pozdrawiam

<Moj Cif doprowadzi mnie do ruiny!!!!>
-Devil-

badyl
17-05-05, 21:38
jezeli kapie olej to moze tylko ze skrzyni biegów,kapie z tego przegubu wewnetrznego tak,napisz cos wiecej,cos zgrzyta,czy nic sie nie dzieje,jezeli półosie sa w porzadku to moze cos w skrzyni padło,moze sprzegło.

Wiechałes do garazu czy nie?

igor
17-05-05, 21:41
ale rosnie predkosc czy obroty?? bo napisales ze predkosc na l\blacie

jak obroty to obstawiam sprzeglo / tarcze

Devil
17-05-05, 22:12
sprzeglo bylo ok... bralo tak w polowie... rosnie preskosc wrzuce 1 ,2 i moge smialo gazowac predkosc sie zwieksza a auto stoi... co do zgrzytow wlasnie chodzi o to ze nic sie nie dzialo stanalem zaciagnalem reczny... ateraz wrzucam bieg a ona nie jedzie... biegi wchodza gladko bez problemu nie ma zgrzytu... do garazu nie wjechalme stanal w polowie podjazdu i nie idzie ruszyc wepchalem go do gory... i stoii rozkladam rece i stoje ezczynnie... a oke powolutku sie saczy i delikatnie kapie...

elmer
17-05-05, 22:17
Jesli predkosc na predkosciomierzu rosnie, to znaczy, ze skrzynia "sie rozpedza", wiec cyba polosie nie sa zbyt dobrze przylaczone do skrzyni.

Dominik_bb
17-05-05, 23:50
Wyskoczyła ci półośka ze skrzyni na 100%

Devil
18-05-05, 08:46
kurde ale dopiero przeciez co zlozylem z mechaniorem do kupy wszystko...wsadzalismy poloske i auto chodzilo...moze cos z polosia jest ne tak bo wyywkauje ...koles od ktorego kupielm cifa jakies 2 meichy temu tez wymienial ten sam przegub.... wiec chyba cos jeszcze jest zepsute skoro usterka sie powtarza.... i skad ten olej cieknie???? pozdro

Pati
18-05-05, 10:33
moze byl bity i jest na tyle krzywy, ze polos robi sie za krotka... albo cos zle dokręciłeś.

Toms
18-05-05, 16:04
tez tak uwazam, nie jest dobrze wbita polos do skrzyni, to by tez potwierdzalo czemu ci kapie..... to sie da zlozyc bez wsadzenia dobrze poloski do skrzyni, wejdz pod auto i porownal prawy z lewym czy tak samo sa wsadzone...

Devil
18-05-05, 17:41
bity nie byl..lezal tylko na boku.... hmmm a mozna jakos ewentualnie skrocic promien skretu... bo to sie tylko dziejje na maxa skreconych kolach w lewo.??? problem jest niemaly... bo w sumie moze na kazdym ostrym zakrecie wq lewo jak mocniej dotne wyskoczyc... juz nie wiem co mam robic czekam na uszczelniacz nowy do poloski....jutro bede skladal i zobaczymy co z tego wyjdzie.... ale lepiej zeby wskoczylo na stale i nie wychodzilo juz :P pozdrawiam -Devil-