PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne problemy z Gaźnikiem D13B2



Lune
15-09-11, 19:54
Mam dwa problemy ze swoim gaźnikiem w D13B2:
1. Dziś rano odpaliłem auto, ssanie się włączyło, potem pół ssanie - i tak juz zostało ~~ 1100obr. Zlekceważyłem to i jadę dalej. Przycisnąłem go trochę na jednej prostej i auto wskoczyło na pełne ssanie ~~2300obr i za nic nie chciało z nich zejść. Po wyjsciu ze szkoły po 8 godzinach zresetowałem komputer i odpaliłem auto - jest ok, tylko czasem sporadycznie przywiesi się na pół ssaniu. Czego to może być problem? Dodam, ze jechałem na PB i na LPG i było to samo. Krokowiec to nie jest 100%, bo gaz krokowca rozłącza przekaznikiem.

2. Auto po założeniu miksera od gazu dziwnie się zachowuje na PB. Na gazie jest w porządku. Aby wszedł, musiałem wyjąć tą rurkę ( lewa górna patrząć na zdjęcie ). Od czego ona jest? Jak zdejmę mikser, wtedy jest ok. http://imageshack.us/photo/my-images/509/pogi8.jpg/

yautja
16-09-11, 09:39
To raczej nie wina tej rurki (odpowietrzenie komory pływakowej). Ja też jej nie mam, bo się nie mieściła pod mikserem i jest OK. Psiknij WD40 na siłowniczki ssania i linkę gazu -może się coś przycina.