PDA

Zobacz pełną wersję : honda gaśnie....



grabssone
18-04-07, 22:57
Witam wszystkich! Moja Hania jest chora... Kiedy sie zagrzeje to silnik gaśnie, obrotomierz schodzi ponizej 1000 obrotow i gaśnie, a keidy jest zimny to pracuje normalnie np na postoju, ale keidy przejade ze dwa kilometry to juz gasnie an wolnych obrotach, kto wie co to moze byc?


ps. od lcfr... pozwoliłem sobie zmienic tytuł posta............................................. ..............

punol
18-04-07, 23:14
Zrób samodiagnostyke. Albo jak nie umiesz to zresetuj kompa... wyjmij bezpiecznik back-up na chwile później procedura juz wielokrotnie opisana na forum.
Może to byc wina też silniczka krokowego (trzeba wyszyścic albo wymienic).
Pozdro

coala_16
19-04-07, 08:44
Gdybyśmy jeszcze wiedzieli jaki masz silnik to byłoby dobrze...

Furious
19-04-07, 09:58
Jaki masz silnik? Zapewne trzeba wyregulowac wolne obroty...

Skoti
19-04-07, 15:38
Miałem taki sam problem w EG3 D13B2 i okazała się uszczelka pod głowica, sprawdz czy ci wody nie ubywa.

Jarek104
19-04-07, 17:19
ja mam podobny problem, tylko ze auto nie gasnie a obroty czasami spadaja do 300-400.. na wyzszych obrotach wszystko ok.. silnik d15b7
wody mi nie ubywa, co moze byc przyczyna?

ukash25
20-04-07, 12:49
ja tez mam ten problem z obrotami i zatko kiedy mi zgasnie ale sie zdaza woda mi ubywa ale jak doleje chodzi jak mazenie (tylko w gazie mam ten efekt w bezynie nie) .Wyreguluj sobie obroty, ale na lince od gazu i problem bedzie z glowy (tylko minimalnie na wlaczonym silniku), a co do ubytku wody to sam nie wiem co to moze byc d15b7 tez mi ubywa. :hinczyk:

[ Dodano: Pią 20 Kwi, 2007 ]
co moze byc przyczyna ubytku wody czy tylko uszczelka pod glowica czy moze cos innego moze faktyczni za niskie obroty na wolnych obr. sie wachaja help mi?