PDA

Zobacz pełną wersję : Coś cieknie w Hani



michalm
18-04-07, 10:30
Witam
Wczoraj zauwazylem ze cos cieknie w mojej Hani ale nie zabardzo wiem co to jest, jak wjechalem na kanal to mam jakis wyciek w dziwnym miejscu, sproboje to jakos wytlumaczyc: jest układ kierowniczy dalej jakies 15 cm w kierunku srodka samochodu jest znowu jakas belka która jest połączona z kołamie i właśnie z jednej strony tej belki było mokro sprawdziłem że mokro jest tylko z dołu od gory belka jest sucha. Jak ktoś moze mi pomóc w wyjaśnieniu co to jest to serdecznie dziękuję.

Pzdr

skolopendra
18-04-07, 15:09
zrób foto
będzie jaśniej

punol
18-04-07, 20:37
Nic nie rozumiem. Ale może maglownica...leje

kwiatus19
18-04-07, 21:16
Mokro jest .... od czego ?? olej (tłusty), płyn chłodniczy (wodnisty) itd..
Najlepiej jednak foto pomoże.

pezet86
18-04-07, 21:37
moze Ci woda po kaluzach scieka albo myles samochod, i scieka po szybie itd. az konczy na tej belce

michalm
19-04-07, 08:38
Postaram sie zrobic fotke. W kazym razie kaluza to nie byla od paru dni nie padalo, pozatym ten p0lyn nie byl jakos specjalnie "sliski" wiec chyba olej mozna wykluczyc. Dzien wczesniej bylem u mechanika bo strasznie ubywalo mi oleju i okazalo sie ze miski ktore wymienialy mni olej nie dokrecily dobrze sluby od wylewy oleju i podczas jazdy dosc duzo go gubilem. na poczatku myslalem ze moze jest to wlasnie zachlapane tym plejem ale raczej to niemozliwe bo miska plejowa jest z drubiej strony niz ta mokra belka. Reasumujac postaram sie zrobic fotke i zalacze ja tutaj.

Pzdr