PDA

Zobacz pełną wersję : Cieknie z maglownicy... czy jest do wymiany???



punol
17-04-07, 13:43
Witam!
Dzisiaj byłem sobie sprawdzic zawias na stacji diagnostycznej i przy okazji zobaczyłem, że leje z przekładni kierowniczej. Dokładnie po stronie prawej (pasażera). Jest mokra plama, widac też, że leje się z tego po wachaczu. Leje w miejscu gdzie z z przekładnia łączy się z drążkiem kierowniczym. Płynu jak narazie nie ubywa a przynajmniej nie widac.
Gościu mi mówił, że może będzie trzeba uszczelniacz jakiś tam wymienic. Czy wogóle jest taka możliwośc? Czy nadaje się do wymiany? A może regeneracja?

Czekam na informacje.
Pozdrawiam

przemek.b
18-04-07, 06:15
Witaj!!! Jakiś czas temu przez to przechodziłem no i na twoim miejscu bym nie czekał wymieniał bym ja natychmiast ja czekałem i sie doczekałem aż mi przestała kola skrecac naszczescie pod samym domem.

Masz dwa wyjscia.
1 to tańsze ale ryzykowne kupic używke w granicach 200-400 zł i tu nie wiadomo na co trafisz (ja naszczescie znalazłem za 200 i byla w idealnym stanie niedawno ja sprawdzalem i zero wycieków ani luzów)
2 oddac do regeneracji z tego co pamietam to ceny wachaja sie od 600 do 1200 a i zazwyczaj nie uwzgledniaja wyjecia i włozenia i tu koszt następny ok 200 tak jak u mnie wołali, chyba ze masz kanał to sam sobie wyjmiesz zadna filozofia.

No i 3 wyjście też jest jesli to jest problem uszczelniaczy a sanki są całe nie porysowane to mozesz kupić reperaturki około 200 zł i samemu wymienic tylko podpytaj najpierw kogoś kto to robił. Ponoć nic trudnego kumpel w Preludzie sam regenerował i jest Ok.

Tak, że wszystko zależy od twoich funduszy. Życze Ci aby udało Ci sie rozwiazac ten problem tak jak mi.

A i jeszcze jedno ja mam b16a2 w sedanie a maglownice włożyłem od serii d 3d tak ze odchodzi Ci problem czy bedzie pasowac.