PDA

Zobacz pełną wersję : skórzane obszycie kierownicy



damian665
16-04-07, 17:36
witam
zastanawiam sie nad kupieniem skórzanego obszycia kierowanicy i obszycia jej.
Możecie kogoś polecić kto takie coś robi??

A druga sprawa potrzebuje dywaniki do civica sedana 93, czy są to dywaniki jakieś inny niż np. do 3d?? czy poprostu civic?? i polecacie kogoś kto coś takiego sprzedaje??
]
pozdro

havok
16-04-07, 19:28
zastanawiam sie nad kupieniem skórzanego obszycia kierowanicy i obszycia jej.
Możecie kogoś polecić kto takie coś robi??
Wybacz, ale pytanie bez sensu. Polecam Waldka z ul. Nowowarszawskiej - tanio i szybko. Jeżdżę do dziś. Skóra od Jacky.
Albo pisz do Java.
Kończąc ironię - szukaj kogoś w okolicach, pytaj na forach regionalnych, bo lepiej na tym wyjdziesz.
A dywaniki - klubowe :)

damian665
16-04-07, 19:53
zastanawiam sie nad kupieniem skórzanego obszycia kierowanicy i obszycia jej.
Możecie kogoś polecić kto takie coś robi??
Wybacz, ale pytanie bez sensu. Polecam Waldka z ul. Nowowarszawskiej - tanio i szybko. Jeżdżę do dziś. Skóra od Jacky.
Albo pisz do Java.
Kończąc ironię - szukaj kogoś w okolicach, pytaj na forach regionalnych, bo lepiej na tym wyjdziesz.
A dywaniki - klubowe :)

jak bez sensu jak nie jest bez sensu ;)
chodziło mi bardziej o kogoś z allegro kto sprzedaje takie owijki a nie polecenie kogoś kto mo to obszyje.

A te dywaniki klubowe to gdzie znajde?? ??

alba
20-08-07, 16:40
Zgadzam sie - żadne pytanie nie jest bez senu:)
Zobacz na allegro sp design - robi z oryginalnej skóry samochodowej (którą notabene kupuje u mnie :d ) Taka owijka nie wytrze ci sie po miesiącu - wytrzyma dobrych kilka lat.Ja raczej poleciłbym obszycie kierownicy u tapicera niż kupowanie owijek.Moge Ci podać kilka namiarów na kogoś kto to robi w twojej okolicy.
Pozdro

mossberg
20-08-07, 23:21
polecam firmę TAPCAR w Łodzi na ul.Maratońskiej

alba
21-08-07, 10:36
Tapcar robi ładnie... tylko ceny maja nieladne :/
Mozna znalezc taniej to samo wykonanie.