PDA

Zobacz pełną wersję : Niewidzialne tablice ?!



Mystek
19-10-04, 12:08
Ostatnio na super kanale Mango gdynia Tv shop blabla Gulczas i Aras (dobre geje ;) ) reklamowali jakis psik psik w sprayu ktory po spsikaniu tablic rejstracyjnych tworzy nie widzialna powloke ktora powoduje odblysk podczas zdjec kamer policyjnych czy tych ustawionych na naszych drogach, normalnie pokazwyali taka fotke i niewiadac numerow ani nic :razz: Jak sie nie myle to kosztowalo to chore pieniadze wiec pytam czy macie moze jakis specyfik o podobnym dzialaniu ?!

przemir
19-10-04, 12:16
wczorej byla dysputa na ten temat na str.pl - i powiem ze najbardziej przypadl mi do glowy pomysl z lisciem czy tez jakims smieciem w zaleznosic od pory toku :lol: zaslaniajacym czesc nr rejestracyjnego :lol:

a tak apropo 29 wrzensia spotkalem sie twarz w obiektyw foto na siekierkowskim lecialem ciut ponad 100 obok bialy polonez i jak widze listonosza to mdleje ile czasu im zajmuje zlokaliwoanie kierowcy i wyslanie wezwania - mieszkam w podwarszawskiej miejscowosci ?? sorki za OT ale jak juz gadmay o foto i jak z nimi walczyc podpytalem

Javo
19-10-04, 12:19
...Gulczas i Aras (dobre geje ;) )

Nie, nie... To sa zwykle pedaly :D


Tak jak mowi moj poprzednik, na sr.pl jest watek o roznych sposobach na fotoradary, ale wlasnie chyba lisc na tablicy jest najlepszy i np. ulotka z burdelu na szybie na naklejce. Poza tym to to co reklamowali ma Tomo i kosztuje 200zl i dziala to tylko na fotoradary z fleszem.

Mystek
19-10-04, 13:28
A zwie sie Photo BLocker i ceni sie 229 zl ;)

Marcel
19-10-04, 13:30
A zwie sie Photo BLocker i ceni sie 229 zl ;)

taniej bedzie kupic Mc Zestwa :lol: na trasie preferuje taka zasłone - lekko wymietolona lekko przywieszona 8)


a ten temat to juz wszedzie wałkuja :?

typeR
19-10-04, 13:30
Mi sie podoba sposób "na śmiecia" :lol: BTW na alegro są takie magiczne szpreje, ale nie wiem czy one cos dają... Cena kolo 150PLN

Tomo
19-10-04, 14:32
Photoblocker ja mam takie za 199zł BRUTTO 8)

kosiniak
19-10-04, 15:13
:lol:

a tak apropo 29 wrzensia spotkalem sie twarz w obiektyw foto na siekierkowskim lecialem ciut ponad 100 obok bialy polonez
jezeli obok ciebie jechal inny samochod, to prawdopodobnie mozesz nie czekac na zdjecie bo nie powinno przyjsc, bo ani ty ani kierowca poloneza nie przyzna sie do winy bo nie wiadomo kto ponad 100 jechal czy ty czy on, wiem ze w takich sytuacjach juz oni sami nnie wysylaja nic.

Wielki
19-10-04, 17:33
wczoraj i ja sie naciolem ,jechalem siekierkowskim nie za szybko bo ok 83 a tu nagle jak mi .... :shock: po oczach ,to myslalem ze oslepne .
jestem ciekawy czy cos i kiedy przyjdzie :? . apropo sposobów to ja słyszalem ze wystarczy umyc dobze tablice i zwyklym lakierem do włosów popryskac niestety nie mam cyfrówki aby zrobic zdjecie i sprawdzic :( drugi podobno sposób to folią przezroczystą (taką sniadaniową) :D i ten sam efekt (a moze tak to razem) mysle ze warto spróbowac pozdrawiam

LIO
19-10-04, 17:39
zawsze mozna sobie gównem auto wysmarowac, ze niby spod kola bryznelo ;) Dobry sposób.
Nie wiem jak jest z mandatami i kasa za nie, czy musze placic, ale punkty to mi sie same :wink: zeruja, mam zero, a kase jesli musze zaplacic to 900zl z 3 mandatów, ale tego sie musze dowiedziec, bo moze mam pokasowane cale mandaty.

Furious
19-10-04, 20:00
Hmm.. mysle ze patent z lakierem bezbarwnym bylby niezly... ale proponuje malowac tylko same literki z cyferkami... białe tło i tak sie odbija i jest mocno kontrastowe z literami ktore nie sa odblaskowe... Sproboje to sprawdzic za jakis czas i dam znac :)

Mystek
19-10-04, 23:29
Panowie w ktorym miejscu jest na siekierkowskim cholera ja tam noca *******zielam ladnie ale jeszcze nic mnie nie bylskalo .... chyba :?

LIO
19-10-04, 23:47
Na Siekierkowskim nic nie ma, tylko oni sie czasem ustawiaja np., Mondziakiem i aparature i pstrykaja

cihy
20-10-04, 07:22
cena tego blockera to 150 na allegro, ok 100 u producenta przy zakupie szt.5 mysle, ze jest skuteczny bo nawet w kilku telewizjach o tym mowili (mam na mysli stacje typu BBC)
co do lakieru do wlosow, bezbarwnego to jest to podobno blyskotliwy sposob taksowkarzy... watpie w jego skutecznośc
jeszcze malo fotoradarow stoi to sie nie stresuje, jak cos to sobie takiego spraya kupie
pozdr

Marcel
20-10-04, 08:22
foto fotoradary nadal cykaja fleshem :roll: chyba juz nie.... na torunskiej czesto stoia strazacy wiejscy tuz przed tym milutkim zakretem w na parkingu gdzie kiedys Focusy sie spotykały :wink:

Furious
20-10-04, 21:57
Te blokery podobno nic nie daja a kupe kasy sie za to placi... dzisiaj cos slyszalem o tym w TV.. chyba ze chca odciagnac ludzi od tego :]
Pozatym jak juz ma to dzialac to tylko i wylacznie z flashem.. czyli lipa, tak mi sie wydaje

Bero
20-10-04, 22:41
uczcie sie ode mnie., na klubowym sa zdjecia mojego cifa... widac przednia rej??
ale dzisiaj juz wszystko wrocilo do normy, mam piekne biale tablice...

marekkr
22-10-04, 19:13
mondeo?? dziwne bo w warszawie fotoradary przejela straz miejska a oni to mondeo nie maja, poza tym pierwsze slysze zeby cos blyskalo, w dzien nie ma flesza a w nocy robi flash w podczerwieni...

Furious
22-10-04, 21:16
Flesz czasami mryga ale to jest ściema... to po to aby przestraszyc kierowce, aby zwonil :]

przemir
23-10-04, 10:24
zle napisalem z tego wszystkiego - wczorej minoł miesiac narazie cisza !
na Siekierkowskim widzialem w kilku miejscach bo to chwila roboty zeby go rozstawic. Bardzo czesto stoja policmajstry w Białym Polonezie z Bialymi zderzakami - jak zobaczycie to auto heblowac bo wlasnie oni pilnowali fotoradaru !!!

w te 83 to nie chce mi sie wierzyc bo pokazywali i kurierze i gadalem z kumplem z urzedu ze tez biora spore poprawki na miejsca w ktorych stoja i wlasie kolo 100 jest liczba od ktorej cykaja. Absurd goni absurd zeby na trasie jakoa jest siekierkowska byly takie ograniczenia

Wielki
23-10-04, 23:00
szybciej to ja niejechałem bo wracalem z pracy VW transporterem 1.6 na dieslu r 88 :grin: wiecej niz 85 to on nie jezdzi :D

ps. byli owym białym poldkiem na przystanku w strone pragi
strzerzcie sie :wink:

havok
24-10-04, 14:51
Jeszcze inny pomysł:
http://info.onet.pl/1,15,11,8067234,24074238,1257824,0,forum.html
Jak ktoś to zrobi, to ja chcę zdjęcia!

Rikoo
24-10-04, 14:57
Jakos niejestem przekonany ze to dziala

Carat
24-10-04, 15:49
Tak to prawda z diodami :) przeszkadzaja kamerze i to niesamowicie, zawsze sprawdzam piloty tym sposobem :) moze pokusze sie o zrobienie takiej ramki w wolnym czasie i dam znac.

Simonides
24-10-04, 17:41
Siekierkami latam codziennie i narazie ciagle tylko straznikow wiejskich hehe widuje z fotoradarkiem, zawsze stoja w kierunku od wisly na dolinke na zatoczce a fotoradaru nie widac bo go barierka zaslania i pokazuje sie w ostatnij chwili
co do bialego poloneza to tez takiego wydzialem ale... w strone lublina przed milosna podajze na 2 pasmowce zaraz za warszawa nagle na poboczu bialy polonez przyslaniajacy fotoradar a w nim 1 koles w cywilu latwo sie naciac
ot i tyle
moze jeszcze to ze w TV chyba tez cos widzialem w superwizjeze chyba najezdzali jak to z ludzi kase sie sciaga na tych sprayach