Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Zderzak qupe VIg



Korsar
31-08-11, 23:16
Witam. Otóż mój aktualny zderzak uległ nieodwracalnej awarii(kiedyś wyglądał tak (http://imageshack.us/photo/my-images/836/foto41resize.jpg/), to jest chyba wersja polift) Jako, że zbytnio nie mam dostatecznej wiedzy na temat aut, chciałbym was zapytać o zdanie czy jestem skazany na szukanie takiego samego zderzaka czy też mogę go równie dobrze zapożyczyć z wersji sedana lub hatchback'a.

ps. Wolę się upewnić jeszcze na forum ponieważ miałem numer z przednią szybą gdzie mówili, że pasuje a jednak tak nie było.

yarOo_krk
31-08-11, 23:29
Zdjęcie nie jest duże ale z tego co widzę to jest zderzak przedlift a nie polift ..
W sedanie i hatchu były takie same zderzaki z tego co się orientuje ..

Budziniak
31-08-11, 23:40
jeżeli nie chcesz mieć czarnych listewek to musisz szukac zderzaka od Coupe bo w hb i sedanie były fabrycznie czarne listewki.

Korsar
01-09-11, 00:30
czyli mam rozumieć, że z teoretycznego względu nawet zderzak z miejscem na światła przeciwmgielne będzie pasować?

Budziniak
01-09-11, 06:44
masz przedlifta i takowy musisz kupić po lifty przednie nie pasują

Korsar
01-09-11, 10:14
Podsumowując: muszę kupić tylko i wyłącznie wersje przed lift do wersji qupe, ponieważ takie same części mają tylko hatchback i sedana (oczywiście mówię o sytuacji, gdzie nie będę mieć problemów z mocowaniem)

yarOo_krk
01-09-11, 10:54
Musisz kupić zderzak PRZEDLIFTOWY - hatchback i sedan ma czarne listwy na zderzaku, qpety natomiast nie miały listw. To jest jedyna różnica ...

Korsar
01-09-11, 11:34
dzięki, za wszystkie odpowiedzi i za szybką reakcję:)