PDA

Zobacz pełn± wersję : Pod¶wietlenie przycisku szyberdachu



regnar
10-04-07, 22:28
Czy przycisk do sterowania szybedachem ( po lewej stronie kierownicy) powinien być pod¶wietlony tak jak inne przyciski np. ogtrzewania tylnej szyby?
Bo u mnie w nocy wogóle tego nie widać. Podważyłem ten przyciks, ale nie widać, żeby była tam jaka¶ dioda, czy żarówka.
Czy to normalne? Jak macie u siebie?

fazer1985
10-04-07, 22:32
To nie jest podsiwetlane :afro: tez mnie to troszke poirytowalo ale da sie z tym zyc :)

Lcfr
10-04-07, 22:35
w nocy nie wolno twierac szyberdachu !! !! !! !!

regnar
10-04-07, 23:24
w nocy nie wolno twierac szyberdachu !! !! !! !!


tak samo jak w dzień nie wolno jeĽdzić na ¶wiatłach ;) :d

ferio
14-12-07, 00:36
sorry, ze odswiezam stary temat, ale dlaczego nie wolno otwierac szyberka noca? przeciez to psuje cał± idee lansu :D

patyk_lks
14-12-07, 01:19
Ale ziom odgrzebale¶ kotleta. Według mnie nie wolno otwierać ponieważ może zmarzn±ć łokieć który zwykle jest na krótkim rękawku. Lub ewentualnie może Ci wywiać czapke z daszkiem. Ostrożno¶ć przede wszystkim! :)

ferio
14-12-07, 01:51
serio pytałem ;) bo tak na zdrowy rozsadek to nic o 2giej w nocy nie przychodzi mi do głowy. a przyznam, ze jestem wlasnie przy temacie zmiany podswietlenia w guziczkach i ciekaw jestem czy daloby sie tam co¶ wykombinować.

spanzik
14-12-07, 08:26
Jonizacja powietrza moze zle wplywac na prace urzadzen pokladowych, poprzez niekorzystne zawirowania wstepne co bezposrednio moze prowadzic do uszkodzenia mechanizmow szyberdachu. Jakkolwiek solidne smarowanie i kontrola tylnych pasow bezpieczenstwa w polaczeniu z wymina zaglowka pasazera kompletnie niweluje w/w opisany problem. ;)