PDA

Zobacz pełną wersję : Woda po stronie pasażera w Coupe 96r.



Maier
19-08-11, 14:10
Koledzy łapy mi już opadają,a więc opisze najpierw co sprawdziłem woda kapie z góry tam gdzie komp i zasuwa pod chodnik:

1.szyba na nowo wklejona w dobrym warsztacie
2.sławna blacha w podszybiu ( dolot powietrza do wentylatora ) wygięta w strone szyby

3.podszybie sprawdzone,profilaktycznie pare miejsc silkonem (dobrym) potraktowałem

4.odpływ szyberdachu sprawdzony (wężyk)

Więcej pomysłów nie mam,może coś zasugerujecie jeszcze,jutro biore żone wąż w łape,rozbiore schowek i będe dalej szukał,woda jest czyściutka bez zanieczyszczeń,czyli czysta deszczówka:(

kubaszow
19-08-11, 21:52
Mi tez lecialo i znalazlem szczeline na łaczeniu sciany grodziowej z bokiem (tam gdzie komp) za wentylatorem.Zrobila sie szczelina w gumie co fabrycznie uszczelniaja spawy. Woda z podszybia ma odplyw nad nadkolem i tam po drodze mi wciekalo do srodka. Co sie nie nawkur.... nie naszukalem itd Zakleilem raz wytrzymalo z 3miechy i od nowa, za drugim razem zrobilem to dokladniej, wywalilem wentylator, oderwalem uszkodzona gume , wyczyscilem, odtluscilem i zamalowalem guma do konserwacji podwozia, na to silikon i juz ponad rok i wszystko trzyma nic nie cieknie.

Moze tez musisz gdzies tam poszukac na laczeniu blach.