PDA

Zobacz pełn± wersję : acura rsx type s



wojtek_rsx
09-04-07, 14:30
Sprowadzilem sobie ostatnio rsx type s z 2006 r, wlasnie go oclilem i pozostala mi juz tylko delikatna naprawa blacharska. Poszukuje do niej kolektora i ukladu wydechowego ? Mam jescze drugie pytanie jak wyglada sprawa swiatel w amerykanskich hondach, bo slyszalem ze w niektorych modelach nie trzeba przerabiac na asymetryczne ?

wisnia
09-04-07, 17:40
ciesze sie ze to nastepny rsx
kolektor tooda jak najbardzie by tu pasował polecam zakup w stanach bo u nas ciezko o czesci tylko jest drog ale wartu równie dobra opcja jest buddy club jest tanszy o jakies 300$ a równie dobry co do reszty wydechu to co bys nie kupił tzn injen apexi greddy buddy club bedziesz zadowolony przy takich wymianach przydał by sie dolot odradzam zimny CAI bo zniszczył juz sporo silniczków wiem ze jest lepszy ale duzo wieksze ryzyko bezpieczniejszy jest SRI injen AEM fujita
no i oczywiscie jakas jednostka sterujaca hondeta albo AEM oraz poduszeczki pod silnik duzo daja
naszczescie jezdzi juz troche rsx-ów a ich własciciele sie dziela swoimi spostrzezeniami

mentor
17-04-07, 19:31
Witam jestem nowy , sprawach technicznych laikiem
honda accord areddeck 1992 to samochód którgo posiadam od 3 lat
wersja na rynek kanadyjski
15 lat więc kilka problemów, tzn. klima, hamulce, klamki ,problem z aparatem zapłonoqym do tej wersji i to wszystko
jesli macie podpowiedzi to bardzo proszę, bo inaczej muszę oddać go na złom , oczywi¶cie jezdzi i jest ok. Pozdrawiam wszystkich Roman

Wombat
06-05-07, 02:45
i dlatego sie podczepiłe¶ o watek o RSX?

TENCIO
17-07-07, 02:20
bo to prawie te same autka..oba sa z usa :aloha: