PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebna szybka rada...



leitoo89
09-08-11, 13:42
Witam. Mam mały problem. Kilka dni temu montowałem centralkę w swojej hani. Jak wiadomo żeby dostać się do zamków w drzwiach należy zdemontować boczki oraz folie po nimi przyklejoną jakimś klejem. W związku z tym moje pytanie odnosi się do tegoż że kleju. Z czego on jest i gdzie można go kupić?

dziku06
09-08-11, 14:09
W sumie to nie wiem z czego on jest ale wiem że po podgrzaniu fajnie można go usunąć. Nie wiem gdzie można go dostać ale jeśli chcesz przymocować folie jeszcze raz bo chyba twój post się do tego odnosi to spróbuj folię przykleic na silikon, klej do szyb itp lub jakąś mocną taśme. Ja u siebie montując centralny na pilota ładnie oczyściłem drzwi z resztek kleju i matami bitumicznymi wygłuszyłem i jest ciszej niż seria i lepiej jeśli chodzi o audio w aucie;)

leitoo89
09-08-11, 14:18
Sylikon raczej nie pasuje tutaj ze względu na to że jak przyschnie to ciężko będzie odkleić folię w całości jak i również usunąć go z drzwi. A pasował by mi ten klej na przeszłość gdy zajął bym się wygłuszaniem matami...

Nemereth
09-08-11, 16:20
Masz jeszcze do wyboru plasteline albo rzepy :P

djwafel
09-08-11, 16:35
Nie używaj silikonu bo zardzewieje ci.

leitoo89
09-08-11, 17:10
To się nazywa pomoc... Dziękuję... Temat można zamknąć...

woPo
09-08-11, 20:09
Dobrze, że się wyjaśniło i do zamknięcia bo chciałem usuwać.
Polecam zapoznać się z regulaminem a szczególnie z jego 4 pkt'em przed założeniem nowego tematu.