PDA

Zobacz pełną wersję : Hania nie pali, brzęczy przekaźnik



cavalier2
07-04-07, 19:21
Mam problem z d15b2 `93. Otóż przy włączeniu zapłonu dziwnie brzęczy przekaźnik pompy paliwa (przez jakies pół sekundy) później brżeczenie ustępuje ale hania nie chce zapalic. Wkładałem dobry przekaźnik od kolegi i jest to samo. Czasami tez dziwnie zachowuje sie szybkościomierz (skacze do 220 i z powrotem) Czy ktoś wie co to może byc??Prosze o pomoc...

Furious
07-04-07, 23:03
Problem z instalacja elektryczna, sprawdz aku, klemy or sth

cavalier2
08-04-07, 12:29
Rzeczywiście to elektryka, gdy przytrzymalem złącze (kostke) od szybkościomierza która jest przy skrzyni biegów, to przez chwile wszystko było OK. Przeczyscilem cala tą kostke, wszystkie piny są ok, połaczenia kabli do tych pinów też w porządku, ale dalej nie kontaktuje dobrze. Podejrzewam ze winne jest to "coś" co siedzi w skrzyni, ale nie starczyło mi czasu wczoraj zeby "to" roskecic. Czy ktoś wie co "to" jest?? i czy da sie to jakos rozkręci i naprawic??? bo cos tam chyba w środku nie styka, dzięki za odpowiedź

redrac
08-04-07, 17:51
sprawdzales mase?? mase od akumlatora mase silnika??? u mnie sie oberwala masa od silnika.. przyczepiona jest wlasnie przy skrzyni i idzie do budy, i licznik wariowal..

skolopendra
08-04-07, 18:00
to "coś" co siedzi w skrzyni, może chochlik :d

w żadnej skrzyni po dokręcaj wszystkie złączki, przejściówki, i


sprawdzałeś mase?? mase od akumlatora mase silnika???

i będzie ok