PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś wie co jest nie tak jak jest taki dźwięk?



kubu89
04-08-11, 01:28
Witam
Od jakiś 2-3 dni jak mam skręcone koła na maxa w prawo to przy ruszaniu słychać taki klekot dosyć głośny który ustaje wraz z prostowaniem kół. Jest tak tylko w tym przypadku bo jak mam skręcone w lewo i ruszam jest cisza. Ostatnio miałem do wymiany osłonę przegubu właśnie prawego i zastanawiam się czy aby nie została wymieniona za późno i już nie trzeba wymienić całego prawego przegubu...
Jeśli ten dźwięk oznacza właśnie przegub to jaki to może być koszt naprawy i części? Dzięki za pomoc
Pozdrawiam

rem1k
04-08-11, 10:24
zastanawiam się czy aby nie została wymieniona za późno
najprawdobniej tak moze byc:) kolo 200 (im lepszy tym wiecej) za przegub musisz liczyc, robocizna nie wiem, pewnie ze 50-100 zl

kubu89
04-08-11, 10:33
aha kurde to szkoda szkoda, a w granicach 150zł da rade już kupić coś w miarę dobrego? i jeszcze mam pytanie czy jak z tym pojeżdżę z miesiąc to nic się nie stanie w zawieszeniu?

pyrek
04-08-11, 11:32
Musisz liczyć się z tym że jak mocno stuka to może rozlecieć się w każdej chwili a wtedy dalej nie pojedziesz. Lepiej więc wymienić go jak najszybciej bo przejażdżka lawetą nie należy do tanich xD Na forum powinieneś znaleźć jakie przeguby są warte uwagi.

kubu89
04-08-11, 15:55
Aha wiec to tak wyglada sprawa...mhm najgorsze jest to ?e jak na razie nie posiadam funduszy akurat na to ale coz czegos si? trzeba wyrzec. Dzi?ki za pomoc:) pozdrawiam

Budziniak
04-08-11, 19:33
Jeżdżąc delikatnie spokojnie pojeździsz w tym stanie do wypłaty. Staraj się unikać gwałtownego ruszania przy max skręconych kołach. Trudne do wykonania w mieście ale da radę i ogólnie płynne przyśpieszanie przedłuży wegetację przegubu