PDA

Zobacz pełną wersję : Mechanizm podnoszenia szyby VI Gen. Coupe i Hatchback to samo ???

tyzio
03-08-11, 17:51
Witam. Jestem tu nowy, wiec mam pare pytan do Panstwa:cool:
1.Chcialbym sie dowiedziec czy mechanizm podnoszenia szyby (elektryczny) w Civicu Coupe jest taki sam jak w Civicu Hatchback ???
2.Czy cala operacja transplantacji przeszlaby bez problemowo jesli istnieje taka mozliwosc ???
3.Czy jest mozliowsc kupna recznego mechanizmu podnoszenia szyby i w miejsce wepniecia klamki dodanie silniczka z wersji elektrycznej i czy w ogole taki manewr jest do zrobienia ???
Jestem posiadaczem wersji Coupe rocznik 1996, jesli to cos w tym temacie pomoze.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc:)

Maskunt
03-08-11, 21:19
1. HB i Coupe są identyczne do słupka B, czyli i mechanizm powinien być taki sam.
2. Prawie na pewno tak
3. Teoretycznie tak, ale jak wyobrażasz sobie wygląd tego? Silniczek musiałby być wystawać z drzwi tak jak klamka, do tego kable niezbyt jest jak puścić. Nie ma co kombinować, lepiej zrobić klasyczny swap elektrycznych szyb.

tyzio
04-08-11, 07:53
3. Teoretycznie tak, ale jak wyobrażasz sobie wygląd tego? Silniczek musiałby być wystawać z drzwi tak jak klamka, do tego kable niezbyt jest jak puścić.

Nie no faktycznie, zle sformulowalem pytanie ;/ Hehe dziwnie wygladaloby to;)

Dzieki za info, pozdro :):cool:

rooter666
04-08-11, 10:21
są do kupienia uniwersalne zestawy do elektryki szyb, korbke wtedy się zdejmuje i daje zaślepke a całość jest schowana pod boczkiem drzwi ale i tak o wiele lepiej zrobić swap :cool: