PDA

Zobacz pełną wersję : Angel eyes V gen pytanko



konrad739
31-07-11, 22:14
Czy angel eyes z sedana V gen EG8 beda pasowaly do V gen HB D13b2? prosze o szybka odpowiedz

Grzesiek_Devil_
31-07-11, 22:56
Jezeli moge podepne sie z innym pytaniem. Jak w engelach zalacze dlugie to wylaczaja sie ksenony i swieca sie tylko ringi i dlugie , jak przelacze na krotkie to znow sie ksenon zalacza. Tak ma byc ?

konrad739
31-07-11, 22:59
nie jestem pewien ale chyba tak bo chyba nie powinny swiecic razem mijania i dlugie

Grzesiek_Devil_
31-07-11, 23:03
no tylko w engelach wyglada to bardziej do zdatnie bo kazda zarowka ma osobna soczewke , dlatego pytam :) jak sa ryfle to tak tego nie widac... chyba ze cos zle to poprawcie :)

Cegła
31-07-11, 23:24
sedan, i hb mają inne kierunkowskazy, więc lampy zespolone (reflektor + kierunkowskaz) nie pasują zamiennie.

w angel eyes masz tylko soczewke na krótkie światła ;) I wszystko działa jak powinno, przy "mrugnięciu" powinny świecić oba, a przy włączeniu długich na stałe, krótkie się wyłączają.

Grzesiek_Devil_
31-07-11, 23:26
dzieks o to mi chodzilo :)

DeX19
01-08-11, 02:47
w angel eyes masz tylko soczewke na krótkie światła I wszystko działa jak powinno, przy "mrugnięciu" powinny świecić oba, a przy włączeniu długich na stałe, krótkie się wyłączają.

Mogę potwierdzić wypowiedź, miałem, użytkowałem, sprawdzałem wiem :) Ale ogólnie lamp nie polecam, mimo że nowe to parują i są szpary :confused: Ale pewnie szpary to kwestia ustawienia, bo słyszałem że jestem z tym sporo zabawy :o

siemens_15
13-08-11, 22:30
w angel eyes masz tylko soczewke na krótkie światła ;) I wszystko działa jak powinno, przy "mrugnięciu" powinny świecić oba, a przy włączeniu długich na stałe, krótkie się wyłączają.

no to u mnie jest coś nie tak, nie działa mi 'mrugnięcie', myślałem, że to norma w angel eyes. Co mam sprawdzić?