PDA

Zobacz pełną wersję : Sposob na ciezko unoszace sie szyby w V gen ??



Whiplash
26-07-11, 22:26
hejka, mam jeszcze jeden problem i nie moge sobie poradzic, mianowicie zalozylem elektryczne szyba ale bardzo ciezko, wolno i glosno sie otwieraja i zamykaja, juz smarowalem uszczelki prowadnic ale to nic nie dalo, konty tez mnienialem unoszenia sie ta jedna sruba w dzwiach kolo ktorej jest miarka i dalej nic.
Ma ktos jakis sprawdzony sposob na to ?? bo jak wyglusze dzwi to juz bedzie masakra zeby sie do czegokolwiek dostac

Ralfi
27-07-11, 00:08
a czym smarowales te uszczelki? Wiem, ze polsiform bardzo skutecznie pomaga, na calej dlugosci z przodu i z tylu szyby

Whiplash
27-07-11, 00:23
smarem do lancuch motocyklowego :) bop taki mialem pod reka i nic nei pomnoglo

sprubuje zakupic to o czym piszesz :D

spychu
27-07-11, 01:12
Zakup sobie Smar Silikonowy z spreju i nasmaruj nim prowadnice.

Sprawdzone, pomaga, szyba której trzeba było ręką pomagać się zacząć unosić po nasmarowaniu, kilkukrotnym opuszczeniu podniesieniu, nasmarowaniu i opuszczeniu, podniesieniu chodzi jak nowa :)

Dlaczego smar silikonowy, a no dlatego, że wypiera wodę.

radar333
27-07-11, 09:46
Gdzie jest ta regulacja konta unoszenia szyby? Bo mi szyba spada z uszczelki przy słupku podczas unoszenia i muszę ręcznie ją palcem prowadzić i dopychać a ściągałem boczek i niczego nie znalazłem do regulacji.

Whiplash
27-07-11, 10:45
ostatnia sruba od strony zamka, napewno znajdziesz bo jest tylko jedna z kreseczkami jakby miarka

Bizkito
30-07-11, 13:53
ja tam plakiem napsikalem w uszczelki i suwaja sie jak nowe :) a i zrobilem to pod koniec zimy wiec troche czasu juz minelo :)