PDA

Zobacz pełną wersję : zapowietrzony układ paliwa?? nie odpala!



mat2432
26-07-11, 19:31
witam
mam taki problem gdyz auto miało wypadek silnik jest cały nie uszkoszony tylko chodnice, dzis próbowałem go odpalić kreci i nic nie łapie... Mysle może ze to wina zapowitrzonego układu paliwowego czy jest taka mozliwośc?? po przekręceniu stacyjki dziwnie cyka a po próbie odpalenia słychac powietrze z silnika. małem websto które pekło i go sciagnełem a tam były dwa weżyki z paliwem czy przez to mogło sie zapowietrzyć??

reaktor
26-07-11, 19:52
nie ma takiej opcji

mat2432
26-07-11, 20:17
nie ma filtra powietrza ani chłodnicy czy to moze cos ma do tego??

Soviet
26-07-11, 20:29
Sprawdź przekaźnik pompy paliwa lub odkręć waz paliwowy wchodzący do filtra paliwa i przekręć kluczyk. Zobacz czy podaje paliwo tylko uważaj bo jak podaje to psiknie. najlepiej robic w dwie osoby.

mat2432
26-07-11, 21:10
wyczytałem własnie o jakims włączniku bez władnosćiowym który przy uderzeniu odcina dopływ paliwa wie ktos moze jak to działa??

rooter666
26-07-11, 21:18
za schowkiem po lewej jest ten włącznik, sprawdz czy nie wyskoczył.

Budziniak
26-07-11, 21:26
w budzie ek Japonia na 100 % jest za schowkiem ale jak jest w MB to musi uderzyć do manuala ale Rooter ma rację to ten włącznik się odpstryknął

Soviet
26-07-11, 21:51
może być. nie pomyślałem o nim :zonk:
obczaj i daj znać czy to to.

mat2432
27-07-11, 15:28
tak to jednak ten przełacznik obacziłem to wczoraj w menualu własnie zapalił za pierwszym razem po wcisnieciu guzika, nie wiedziałem ze honda stosuje takie wynalazki :D a jeszcze mam pytanie czy ciezka jest przekładka silnika i skrzyni bo mysle kupic jakąs bude i przełozyc swój silnik bo tej nie opłaca sie mi robic...??

Budziniak
27-07-11, 16:24
tak to jednak ten przełacznik obacziłem to wczoraj w menualu własnie zapalił za pierwszym razem po wcisnieciu guzika, nie wiedziałem ze honda stosuje takie wynalazki :D a jeszcze mam pytanie czy ciezka jest przekładka silnika i skrzyni bo mysle kupic jakąs bude i przełozyc swój silnik bo tej nie opłaca sie mi robic...??

to napisz jeszcze gdzie ten włącznik jest w Twojej budzie ? aby do końca rozwiązać problem.
Przekładka silnika i skrzyni jest prosta jeśli masz narzędzie miejsce i umiejętności :)

mat2432
27-07-11, 16:52
przełacznik jest schowany od strony pedału gazu tu przy pokretłach nadmuchu