PDA

Zobacz pełną wersję : przekaźnik sygnału dźwiękowego gdzie go znajde w civicu??



przemek.b
30-03-07, 20:45
przekaźnik sygnału dźwiękowego gdzie go znajde w civicu?? 92-95 sedan VTi

:brawo3: trąbi i trąbi i przestać nie chce :d

Lcfr
30-03-07, 21:04
przekaźnik sygnału dźwiękowego gdzie go znajde w civicu?? 92-95 sedan VTi

:brawo3: trąbi i trąbi i przestać nie chce :d

wydaje mi sie, ze sygnał nie ma przekaźnika.....

przemek.b
30-03-07, 21:21
owszem ma tez sie zdziwiłem ale tak mówi schemat i opis w ksazce sam naprawiam samochód ze w przypadku gdy cały czas trabi to jest wina m.in przekaźnika tylko nie napisali gdzie on jest

MacK
30-03-07, 21:22
w wersjach bez poduszek nie ma, w wersjach z poduszką jest, znajduje się w lewym górnym rogu skrzynki bezpieczników tej w środu auta

przemek.b
30-03-07, 21:33
to jak wyjasnic fakt ze po odłaczeniu masy od kierownicy nic tez trabi przestał dopiero jak wyjąłem bezpiecznik(stop horn) w komoze silnika

MacK
30-03-07, 21:52
bierze masę gdzieś pomiędzy kierą a sygnałem, wyjmując bezpiecznik odciołeś "+" to przestal się drzeć, masz gdzieś zwarcie na masie, poszukaj miernikiem

przemek.b
30-03-07, 22:24
nie mam poduszki a znalazłem u siebie w lewym górnym rogu przekaźnik wyjąłem go i trąbi. Teraz mam takie pytanie jesli ten przekaźnik jest od sygnału dzwiekowego czy po wyjeciu przekaznika powinien przestac trąbić czy to normalne i zachowuje sie jak by był wadliwy?

skolopendra
30-03-07, 22:54
jesli ten przekaźnik jest od sygnału dzwiekowego czy po wyjeciu przekaznika powinien przestac trąbić
musi przestać trąbić
widocznie nie jest to ten przekaźnik
wyciągaj po kolei wszystkie jak przestanie trąbić :d

UkiNH
31-03-07, 12:06
ma mam przekaźnik zamontowany z przodu auta stojąc na wprost na prawo od chłodnicy, ale to ja go tam zamontowałem bo jak kupiłem auto to niebyło wogóle klaksonu, ale właśnie w tamtym miejscu było coś porozwalane kable, a jak podłanczałem bez przekaźnika to trąbiło cały czas, więc wydaje mi sie że może gdzieś tam być (ale sam niewiem do końca co tam było wcześniej kombinowane, więc to tylko moje przypuszczenia może akurat tak jest normalnie)
pozdro

inus85
05-08-07, 12:57
A czy kotś może wie gdzie jest ten przekaźnik w hatchbacku 1.3 16V z 1993r?