PDA

Zobacz pełną wersję : mocne drgania



krecik2003
14-07-11, 00:58
witam jestem po swapie na h22a do mojego ej2 problem polega na tym ze w czasie jazdy gdy odpuszczam gaz do zera to takie dziwne drgania sa, na poczatek staram sie znalezc przyczyne zastanawialem sie nad lapami bo sa chinskie ale z drugiej str sa tez inne rzeczy poloski byly spawane z dwoch jedna byc moze przyczyna tu lezy lub tez zastanawiam sie czy nie moze to byc powiazane z tym ze silnik jest odpalony bez rezistorbox'a moze to cos tu wlasnie sie dzieje ze po odpuszczeniu gazu wtryski wariuja czy cos i stad jakies drgania silnika. Rozne opinie slyszalem o tym ze silnik drży tez ale w sumie to sa mocne drgania i takie chwilowe a na wolnych obrotach nic i jak gazu sie dodaje to tez spokoj, spotkal sie ktos z podobna sytuacja ?

vnv_nation
14-07-11, 11:23
poloski byly spawane z dwoch


samobojca :confused:

Nemereth
14-07-11, 12:04
samobojca
Co jest w tym samobójczego?
Ani to nie steruje kołem ani go nie trzyma na miejscu bo od tego jest drążek kierowniczy i zwrotnica.

Co najwyżej rozwali silnik albo to się rozleci i dalej nie pojedzie...

krecik2003
14-07-11, 14:38
predzej sie rozleca ;p pytanie tylko czy te drgania moga byc od tych polosi ?;/

vnv_nation
14-07-11, 15:25
Co jest w tym samobójczego?
Ani to nie steruje kołem ani go nie trzyma na miejscu bo od tego jest drążek kierowniczy i zwrotnica.

Co najwyżej rozwali silnik albo to się rozleci i dalej nie pojedzie...



Rzeczywiscie jest to madre rozwiazanie. Mam wrazenie rownie madre jak cala twoja osoba. Prosilem zebys nie pisal nic do mnie bo nie mam ochoty z toba rozmawiac, ale widze prostych polecen za bardzo nie rozumiesz.. brak slow..

Nemereth
16-07-11, 10:02
Stary, załamujesz mnie...
Co mają półosie do samobójstwa? W twojej wyobraźni pewnie się urywa, przebija ścianę grodziową i przebija kierowce na fotelu na wylot...

Jego silnik jego sprawa, powinien wiedzieć, że półosie są wyważane i nie powinny być spawane. Takim działaniem jedynie pożegna się ze swoim super swapem :)

vnv_nation
16-07-11, 14:56
Forum onetu przyjeloby cie z otwartymi rekami. Bo sie nadajesz tam jak nikt inny, pisac byle pisac, byle komus dogryzc, byle awanture sprowokowac.. brak slow..

krecik2003
16-07-11, 16:05
dzieki za pomoc ;p

Nemereth
16-07-11, 18:36
Forum onetu przyjeloby cie z otwartymi rekami. Bo sie nadajesz tam jak nikt inny, pisac byle pisac, byle komus dogryzc, byle awanture sprowokowac.. brak slow..

Widać jesteś tam stałym bywalcem bo ja nawet nie znam forum onetu.
Whatever, nie chodzi o żadne kłótnie ale o fakt że półośki nie mają nic wspólnego z samobójstwem. Co najwyżej silnik pójdzie na złom.

peace.

rafcio40
16-07-11, 21:07
Drgania masz bo jeszcze się nie ułożyły dobrze poduszki tez to miałem po 3 dniach przeszło
Pozdro