PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie: Reperaturki tylniego błotnika (v gen civic 92-95)



Essex
07-07-11, 14:59
Witam jak w temacie, szukałem tego ponad godzine i nie znalazłem na forum.. może moje przeoczenie ,nie wiem.. ;)

Chodzi mi o reperaturki tylnych błotników, czy pasują one od wersji HB?

Sosik5
07-07-11, 15:11
Mmm? Możesz jaśniej? :D

Essex
07-07-11, 15:35
Chodzi mi o tylnie błotniki, wchodzi w nie rdza i chce to naprawić,ale bez reperaturek się nie da , bo żaden lakiernik się tego nie podejmie.
to jest takie cos http://image.ceneo.pl/data/products/7875318/t-reperaturka-blotnika-tylnego-honda-civic-hb-coupe-eg-ej-10-91-12-95.jpg
i chodzi mi o to, czy reperaturka z wersji hatchback bedzie pasowala do coupe... w sklepach w katalogach maja tylko "obrazki" do hatchbacka i nie wiedza czy bedzie to pasowalo do coupe... stad moje pytanie :)

PS:
mój błąd w pierwszym poście,ze chce do coupe ;)

dovii
07-07-11, 15:55
dobry blacharz zrobi to tak, że bedą pasowały.. mozna kupic takie: http://moto.allegro.pl/reperaturka-blot-tyl-honda-civic-92-95-2-3-drzwi-i1698962855.html a blacharz sobie to dotnie, dospawa gdzie trzeba i bedzie spoko ;)

hemicuda83
07-07-11, 15:59
wszysycy olewka..tematów mozna kilka znależć na `google`..

więc..htb ma inny tył niż coupe..reperaturek do coupe jako tako nie robia..ja nierozumie dlaczego :D..poprostu..znależć bardzo ogarnietego blacharza-lakiernika który coś wyrzeżbi..lub w zależności od `uszkodzen` próba doboru reperaturek z htb lub z sedana..jedne gdy tył zjedzony bardziej drugiegdy tylko przy samym mocowaniu zderzaka.(lub na odwrót)..
powodzenia ;)

Essex
07-07-11, 16:03
dzieki,za info.. kupie te z kopernika i sie zobaczy co i jak ;)

****mały****
07-07-11, 21:25
ja mam kupione do ej2 reperaturki od jajka :) innych chyba raczej nie dostaniesz :)

Nemereth
08-07-11, 02:34
Robiąc reperaturki w EJ1 / EJ2:
- Kupujesz reperaturki HB (L+P)
- Kupujesz reperaturki Sedan (L+P)

Blacharz mierzy, docina i montuje reperaturki HB po czym fragment przy zderzaku docina z reperaturek sedana i wkleja spasowując.

Jestem świerzo po zrobieniu reperaturek. Za tą radę dziekuję Kuba_Guzik ;)

dovii
08-07-11, 14:48
Robiąc reperaturki w EJ1 / EJ2:
- Kupujesz reperaturki HB (L+P)
- Kupujesz reperaturki Sedan (L+P)

uu to właściciele coupe wydają 2x wiecej na reperaturki widze ;)

Nemereth
09-07-11, 01:57
Jeśli chcesz mieć spasowane ;)
Jak wyklepane te od HB to tyle samo ale jak to zobaczyłem u siebie to padłem!