PDA

Zobacz pełną wersję : cos mi z tylu terkocze



GrzechuLSi
26-03-07, 19:31
Tak powyzej 70km/h jak dodaje gazu slysze jakby z tylnego kola terkotanie ( dzwiek podobny do padajacego deszczu na parapet za oknem ) czym szybciej jade tym glosniej terkocze. Jezdzilem ciagle na tych oponach i bylo ok dopiero teraz sie tak zrobilo.

Jak zdjelem z tylu kola i hamulce babnowe i zakrecilem piasta to podczas obrotu w jednym miejscu lekko hamuje. Ma to jakis zwiazek?

cifek wawa
26-03-07, 19:46
jesli po zdjeciu bebnow hamuje to chyba wina lozyska

GrzechuLSi
26-03-07, 23:40
chyba chyba... ok moze i lozysko!

woodie
27-03-07, 01:17
A sprawdzales czy na oponie nie jest wbity jakis gwozdzik lub inne ustrojstwo? Powietrze nie bedzie koniecznie schodzilo, a terkotanie moze byc.

GrzechuLSi
27-03-07, 14:06
to by mi terkotalo takze jadac 30km/h, pozatym slychac ze to dzwiek zpodwozia a nie z gumy, nikt z calego klubu sie niespotkal z takim czyms? :hinczyk: peace

Lcfr
27-03-07, 14:10
to by mi terkotalo takze jadac 30km/h, pozatym slychac ze to dzwiek zpodwozia a nie z gumy, nikt z calego klubu sie niespotkal z takim czyms? :hinczyk: peace

moze sie i spotkall...
ale wiesz jak to jest z tymi dzwiekami-na odleglosc trudno diagnozowac....

carlos
27-03-07, 14:10
witam
Przyłączę się do tematu bo mam podobny problem. coś z tyłu terkocze ale tylko i wyłącznie jak zawracam na rondzie i też nie zawsze, czy to może łożysko czy też coś ociera innego. oglądałem sprawę i niby nic tam nie ma prawa ocierać. opony 175/75 13 zimówki.
z góry dzięki

GrzechuLSi
27-03-07, 17:17
nom ale myslalem ze moze cos wyczarujecie teoretycznie, a carlos przeglub sprawdz

ILT6AMOK9OTM
31-03-07, 12:11
mogły sie tez gumy na wydechu poluzowac i bija o zderzak sprawdzcie i pokiwajcie wydechem jak bendzie bił o zderzak to moze to jes to własnie bo ja dopuki tego nie sprawdziłem myslełem ze mam amortyzator wyrabany hehe tak myli ten dziwiek... pozdrawiam i zycze szybkiego wyeliminowania usterki ;)