PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wycieraczkami



marczes82
27-06-11, 21:58
problem polega na tym że na zimnym silniku wycieraczki napier...ją o ten plastik na dole szyby a jak już sie troche rozgrzeje to jest ok.

csjabolcs
27-06-11, 22:19
Sorry ale prawie mnie rozp*** ze śmiechu jak to przeczytałem... ;DDDDDDDD
Nie wiem co Ci dali... ale musiało być dobre! :D

LechuLK
27-06-11, 23:33
Nie wiem co tu ma rozgrzany czy zimny silnik do rzeczy. Jak uderzają o podszybie to odkręć je i o jeden lub dwa ząbki daj do góry.

marczes82
27-06-11, 23:37
generalnie problem znika po paru kilometrach. Zastanawiam sie czy nie wymienić silniczka. Czytałem, że to może być przyczyną.

Wojtec12345678
20-08-12, 13:29
Jak wyjąć ramiona wycieraczek ?? Odkręciłem nakrętki trzymające je, ale nie chciały za cholere zejść, prysnąłęm śruby WD40 i nic nie pomogło ... boję się je mocniej szarpnąc żeby nie uszkodzić silniczków, jakieś rady ?

kubaszow
20-08-12, 18:28
Musisz je troche rozruszac na srubie i zejda, silniczka raczej nie uszkodzisz.

Wojtec12345678
20-08-12, 19:43
Musisz je troche rozruszac na srubie i zejda, silniczka raczej nie uszkodzisz.

Próbowałem rozruszać i nic, podpowiedzieli mi juz w moim temacie jak to zrobić, ale dzięki za zainteresowanie się tematem, pozdro ! :)

sankra19
24-08-12, 20:09
Podepnę się pod temat. Mi gdy stoję na światłach i wciskam sprzęgło to ,,bije "pedał sprzęgła... Generalnie z pracy wycieraczek jestem zadowolony, ale to trochę głupie uczucie.

Marvin22b
17-05-13, 18:59
"Próbowałem rozruszać i nic, podpowiedzieli mi juz w moim temacie jak to zrobić, ale dzięki za zainteresowanie się tematem, pozdro ! "

Możesz się podzielić tą wiedzą jak ściągnąć wycieraczki ( przednie i tylną ).
Dla Tylnej wyciraczki nakrętkę odkręciłem i dalej trzyma jak cholera... siknąłem WD-40 i nic... mam szarapać do góry aż wyjdzie... w jakąś stronę krecić ?? nie chce niczego uszkodzić.

Pozdrawiam

redcode
17-05-13, 19:09
Dla Tylnej wyciraczki nakrętkę odkręciłem i dalej trzyma jak cholera... siknąłem WD-40 i nic... mam szarapać do góry aż wyjdzie... w jakąś stronę krecić ?? nie chce niczego uszkodzić.

Pozdrawiam

Też chętnie zaczerpnę tej wiedzy xD. Muszę albo oddać do spawania, albo wymienić ramię wycieraczki kierowcy.

Gozdo
18-05-13, 19:28
są ściągacze ale nie zawsze podchodzi jak mi w warsztacie nie podszedł to... no co tu mówić trzeba użyć siły a nie się *******ić z tym ^^. Sposób prosty naciskać z całej siły na ramie od góry aż się poluzuje albo wkręcić nakrętkę i strzał z pobijaka z 2-3 razy. Pozdro