PDA

Zobacz pełną wersję : serwo ej2



damian7444
25-06-11, 13:02
witam..

moije pytanie jest takie czy trzeba sciagac deske zeby wymienic serwo???

zakupilem z ek4 i chce wsadzic do ej2 pod hebel 262.

Nemereth
25-06-11, 13:16
Trzeba niestety. Serwo pompy hamulcowej jest przymocowane na 4 śruby w ścianie grodziowej.
Śruby niestety są od strony kabiny. Dodatkowo serwo jest zabezpieczone szpilką taką jak zabezpieczasz sworznie przed odkręceniem.

Ewentualnie nie musisz jeśli masz mega chude ręce. Możesz spróbować wyciągnąć fotel kierowcy i się położyć i pokombinować.

damian7444
25-06-11, 13:18
Trzeba niestety. Serwo pompy hamulcowej jest przymocowane na 4 śruby w ścianie grodziowej.
Śruby niestety są od strony kabiny. Dodatkowo serwo jest zabezpieczone szpilką taką jak zabezpieczasz sworznie przed odkręceniem.

Ewentualnie nie musisz jeśli masz mega chude ręce. Możesz spróbować wyciągnąć fotel kierowcy i się położyć i pokombinować.

hehe to moze byc problem;/ wlasnie o to chodzi ze nie chce deski sciagac.. potem moze byc ciezko spasowac itd i bd skrzybiec czy cos;/

piroman
25-06-11, 16:20
da rade bez sciagania deski ale troche gimnastyki jest :)

majson
25-06-11, 16:34
da rade bez sciagania deski ale troche gimnastyki jest :)

x2 dobra gimnastyka i da rade tez u siebie wymienialem.

damian7444
25-06-11, 17:24
x2 dobra gimnastyka i da rade tez u siebie wymienialem.

trzeba odrecic ta skrzynke z bezpiecznikami czy nie ???

piroman
25-06-11, 17:26
trzeba odrecic ta skrzynke z bezpiecznikami czy nie ???
nie widze potrzeby, ale jak ci przeszkadza to se odkręć;)

damian7444
25-06-11, 18:16
no to trzeba bd w pondz sie pogimnastykowac, ale po weekendzie ciezko bd :)

Nemereth
25-06-11, 21:54
trzeba odrecic ta skrzynke z bezpiecznikami czy nie ???
nie ma sensu. Wyciagnij fotel i testuj

lukasz-lukasz
25-06-11, 22:05
Hehe dziś właśnie to przerabiałem, co się naklnąłem przy tym to aż wstyd :D Nie rozkręcałem nic prócz osłony pod kierą tej na samym dole. Z zawleczką nie polecam kombinować tylko od razu wziąć nożyce i ją odciąć, no chyba że sobie wykręcisz fotel i nie będą Cię przy tym kombinowaniu plecy boleć jak cholera. A te cztery śruby to długa nasadka i mała grzechotka i na spokojnie da się wykręcić. Generalnie powodzenia ;)