PDA

Zobacz pełną wersję : tuleje



Judge
23-03-07, 22:16
V-tam!!! Mam od paru m-cy civic 1.5, jak każde autko-skarbonka. musze zrobić tylne zawieszenie i nie wiem jakie tuleje kupić,i nie wiem czy kupić coś średniego czy lepszego,czy różnica w cynie jest adekwatna do różnicy w dziaaniu??? Druga sprawa to szukam niedrogich alu-felg z maopolski jakby ktoś... 15" ... pzdr...

Sławek
23-03-07, 22:25
[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 ]

nie wiem jakie tuleje kupić,i nie wiem czy kupić coś średniego czy lepszego
Tuleje i wszystkie elementy gumowe tylko oryginalne z ASO.

zy różnica w cynie jest adekwatna do różnicy w dziaaniu???
Nawet nie ma co porównywać zamienników do oryginałów.
Dużo było o tym na forum. użyj wyszukiwarki. :szukaj:

Druga sprawa to szukam niedrogich alu-felg z maopolski jakby ktoś... 15"
Dział giełda :dalej: zapraszam.
Aha - i zmień tytuł- nie wiadomo o co chodzi.

Lcfr
24-03-07, 10:29
[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 ]

nie wiem jakie tuleje kupić,i nie wiem czy kupić coś średniego czy lepszego
Tuleje i wszystkie elementy gumowe tylko oryginalne z ASO.
[



nie....
tylne tuleje duze wahacza wleczonego tzw "cukierki" - te z aso
inne w sumie mozna sie pokusic o zamienniki

Sławek
24-03-07, 10:52
inne w sumie mozna sie pokusic o zamienniki
Gumki stabilizatora (8szt) na przód też muszą być oryginalne- zamienniki po miesiącu rozłażą się jak plastelina. !!

skolopendra
24-03-07, 11:07
tzw "cukierki"
na allegro sa dostępne, firmy NOK
czyli te same co w aso ;)

kwiatus19
26-03-07, 10:05
czy te tuleje NOK to faktycznie to samo co można dostać w ASO. Tzn wie ktoś jaka firma robi tuleje, które można dostać w serwisie HONDY ??

Dexter
26-03-07, 11:18
Ja ostatnio "cukierki" kupowalem firmy Febi-Bilstein za ok 50zl za sztuke i mysle ze sa rownie dobre co te w ASO

Judge
26-03-07, 16:15
ja juz gupieje... orginalny kpl na tyl kosztuje 766 pln!!! za tyle kupie energy sesp. na cale auto albo trzy kpl na tyl zamienników... w ogóle nie wiem co kupić ??? jak by nie bylo chce cos dobrego ale bez przesady z ceną (tanie jest kiepskie, a drogie za drogie...)

sodaone
02-04-07, 13:03
Dexter założyłeś te cukierki już? Jak wrażenia? Judge uzupełnij profil. - Do jakiej Hanki te tuleje? Może cały komplet na tył w takiej cenie? Czy same cukierki?

adam_k
02-04-07, 17:14
Ja mam gumy Febi-Bilstein od listopada chyba i jak na razie sa OK. Nigdzie nie pękły ani nic w tym stylu.

Dexter
02-04-07, 17:28
Tak zalozylem, nic nie peka, nic nie trzeszczy, wszystko jest ok

sodaone
02-04-07, 17:31
czyly warto Panie dzieju ? Ile zrobiliście km na tych gumkach?

qpeta
02-04-07, 18:15
....w katrcie katalogowej Hondy - ASO - producentem gum,tulejek itp. jest własnie NOK

Dexter
02-04-07, 19:34
Jak dla mnie warto, ja zrobilem dopiero jakies 1000km wiec jeszcze malo, ale Bilstein to Bilstein i klopotow nie przewiduje :agent:

mozes
03-04-07, 12:21
Wiem napewno, żę NOK robi uszczelniacze zaworowe dla Hondy i jest jeszcze kilka innych uszczelnień firmy NOK które są zastosowane w Hani.
Ciekawe jak z cukierkami. Po świętach zabieram się za wymianę przekonam się na własnej kieszeni czy było warto czy nie.
Pozdr

artim
04-04-07, 00:31
Ja zmieniłem "cukierki" na te firmy NOK. Nie pamiętam ile kosztowały, ale była to połowa oryginalnych w ASO. Tydzień temu byłem na przeglądzie i wszystko z tylnym zawieszeniem jest OK. No ale zrobiłem dopiero 9 tys. Zobaczymy co dalej :)