PDA

Zobacz pełną wersję : Ułamany spoiler



hosi
07-05-05, 15:45
Kupiłem od Maciekxxxx spoiler nad szybę ze światłem stopu do mojego EG4. Oczywiście jak się okazało ma złamany jeden narożnik!!! :evil: :evil: :evil:
Jak myslicie, da się coś z tym zrobić :?: Pomoże sztukowanie tego narożnika ze spoilera bez stopu?? Czy jakieś inne rozwiązanie?
Tak to wygląda:
http://img106.echo.cx/img106/3331/clipboard5bo.jpg

jinjet
07-05-05, 15:55
szpachla, kit, bedzie git!!!

MartinS
07-05-05, 15:56
poszukaj u was kogoś kto klei zderzaki i na pewno Ci cos dorobi i bedzie git

michal750
07-05-05, 16:13
Zywica, mata z wlokna szklanego, szpachel z wloknem szklanym i odrobina cirepliwosci i umiejetnosci. Oto recepta na naprawe :)

LIO
07-05-05, 17:23
no tak, ale czemu sprzedal polamany, niech zwraca czesc kasy :-)

hosi
07-05-05, 17:35
Dzięki panowie, będę kombinował...


no tak, ale czemu sprzedal polamany, niech zwraca czesc kasy
Już mu posłałem PW. Qrfa, już nikomu nie mozna ufać! :evil:
Specjalnie się pytałem przed kupnem czy nie jest nadłamany itp.
Pewne jest, że już u maciekxxxx nic nie kupię, nie polecam też innym! :evil:

havok
07-05-05, 18:21
Hmm, ja bym to ujął tak, że nie można ufać Poczcie Polskiej... Jakbyś kupował osobiście, to pewnie nic by nie było (nie wiem, nie znam historii Waszej korespondencji).

maciek
07-05-05, 18:27
Zwrot kaski albo won.
IMHO profesjonalizm nastolatka z allegro.
Jak w ogole mozna wyslac komus cos takiego :shock:
Za 120zl z przesylka mialem lotke pelna metalowa do 5gena pod kolor i stan igielka
A tu cos takiego.

hosi
07-05-05, 18:35
że nie można ufać Poczcie Polskiej
Nie obwiniałbym nikogo jeśli bym tego nie wykluczył, ale niestety odłamanego kawałka nie było w przesyłce, więc sytuacja jest dla mnie jasna.

Nie ma co już dyskutować, raz u niego kupiłem i wystarczy, jakoś to dosztukuję :evil:
Innym pozostawiam ocenę i wiarygodnośc sprzedającego. Moim zdaniem lepiej powiedzieć o tym na forum. Może w ten sposób się zmniejszy ilość osób nabranych w ten sposób przez maciekxxxx :evil:

Toms
09-05-05, 11:07
no fakt takie spojlerki chodza od 80-150, szkoda ze nie kupiles sobie dluzszej metalowej, byly takowe, moze dales za nia 20zl to mozna bylo sie spodziewaz ze vedzie nie halo....

onua
09-05-05, 14:19
A nawet z reszta jakby byla w paczce ta ulamana czesc, to i tak bylaby to wina sprzedajacego, bo to on jest odpowiedzialny za to jak zapakuje towar, a kazdy wie jak poczta polska dba o przesylki.

igor
09-05-05, 23:25
heh a juz chcialem cos u niego kupowac ale widze ze nie warto, zreszta na tym forum z tego co widze tylko to maciekxxxx siedzi tylko w dziale sprzedaz i tak wyglada jego czlonkostwo, ja kwidac jednak troche nie pasuej do klubu jesli robi czlonkow w wala

maciekxxxx
30-10-05, 10:45
że nie można ufać Poczcie Polskiej
Nie obwiniałbym nikogo jeśli bym tego nie wykluczył, ale niestety odłamanego kawałka nie było w przesyłce, więc sytuacja jest dla mnie jasna.

Nie ma co już dyskutować, raz u niego kupiłem i wystarczy, jakoś to dosztukuję :evil:
Innym pozostawiam ocenę i wiarygodnośc sprzedającego. Moim zdaniem lepiej powiedzieć o tym na forum. Może w ten sposób się zmniejszy ilość osób nabranych w ten sposób przez maciekxxxx :evil:


Człowieku, jakich nabranych? Zaproponowalem Ci zwot paczki na moj koszt badz zwrot czesci kasy a ty robisz ze mnei jakiegos oszuszta...
Szef pakujac paczki zawsze oglada towar, raz sie zdarzy ze paczke niedokladnie zapakuje..(moze kac...) badz przeoczy a tu tu zamieszanie robisz
Jak Ci tak nie pasowalo bardzo to trzeba bylo odeslac a nie godzic sie na upust z mojej strony

mighty
30-10-05, 11:37
hehe odkopales temat z maja, zresztą hosi i tak już nie zagląda na forum.