PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie do posiadaczy d16z6 lub kogoś kto takowy posiada



czarny1202
23-06-11, 23:22
czy mógłby mi ktoś podać nr kolektora dolotowego? wydaje mi sie że jest inny niż seryjny, tzn mniejszy. Dochodze do wniosku że moja hania przed sprzedaża została troche "rozgrabiona" jak narazie znalazłem dwie rzeczy które odbiegaja od oryginału,
wersja ej1 kanadyjka wychodziła z tarczmi z tyłu u mnie są bębny, tłumik też jest mniejszy, podejżewam że kolektor też prawdopodobnie został zmieniony. :mad:

Saiti
24-06-11, 00:34
masz 4-2-1?

czarny1202
24-06-11, 07:24
mi chodzi o kolektor dolotowy, wydechowy mam chyba serie, ale pewny nie jestem...

mirasek
24-06-11, 07:50
P08

airman
24-06-11, 08:12
Zdarzyło mi się, że widziałem oznaczenie P28 jak ECU.

czarny1202
24-06-11, 08:19
ja mam P08 dalej jest HF-2 czyli kolektor mam serie :) dzięki za pomoc :)

Nemereth
24-06-11, 15:04
czy mógłby mi ktoś podać nr kolektora dolotowego? wydaje mi sie że jest inny niż seryjny, tzn mniejszy. Dochodze do wniosku że moja hania przed sprzedaża została troche "rozgrabiona" jak narazie znalazłem dwie rzeczy które odbiegaja od oryginału,
wersja ej1 kanadyjka wychodziła z tarczmi z tyłu u mnie są bębny, tłumik też jest mniejszy, podejżewam że kolektor też prawdopodobnie został zmieniony.

Kolektor: P**nie wiem
EJ1 to nie koniecznie Kanada, ja mam Californie (ale fakt niektórzy nazywają kanadyjką nadal nie wiem czemu :D )
EJ1 wychodziła w wersji z ABS oraz BABS (bez absu ;p) Wersja ABS miała tarcze z tyłu, wersja BABS miała bębny i może losowo rzadko tarcze.
Mam EJ1 Ex na bębnach bez absu. co więcej wiązkę elektryczną robili m.in. w Meksyku wnioskuję po wlepach na kablach ;)

Tłumik olej, to nie jest super istotna rzecz... podmień.

Zapodaj fotki jak to wygląda ;)
Oraz nie stresuj się bo raczej masz wszystko ok ;)

Saiti
24-06-11, 17:22
Zdarzyło mi się, że widziałem oznaczenie P28 jak ECU.

Tłoki takie są i takie oznaczenie na silniku z tym związane ;)

arekgr
24-06-11, 19:57
Są dwa rodzaje kolektorów ssących w Z6. Kto miał z tym problem - ten wie :rolleyes:

czarny1202
25-06-11, 10:27
EJ1 wychodziła w wersji z ABS oraz BABS (bez absu ;p) Wersja ABS miała tarcze z tyłu, wersja BABS miała bębny i może losowo rzadko tarcze.
Mam EJ1 Ex na bębnach bez absu. co więcej wiązkę elektryczną robili m.in. w Meksyku wnioskuję po wlepach na kablach
uspokoiłeś mnie troche, wyczytałem gdzieś w necie że wszystkie wersje ej1 miały tarcze z tyłu. widać ktoś nie był do końca doinformowany
hamulce i tak mam zamiar zmieniać na te z eg9 bo te według mnie słabo hamują

Zapodaj fotki jak to wygląda
narazie nie mam dostępu do kanału, ale jak uda się wjechać to cykne fotki.

Są dwa rodzaje kolektorów ssących w Z6. Kto miał z tym problem - ten wie
jakie problemy?

Nemereth
25-06-11, 12:00
hamulce i tak mam zamiar zmieniać na te z eg9 bo te według mnie słabo hamują
EG9? Możesz założyć z EG5 lub EG6 (są takie same) tylko żebyś linki do tego dokupił bo z HB są krótsze od ręcznego ;)

czarny1202
26-06-11, 06:41
to wiem :) znajomy ma hemulce z crx-a też podobno podchodzą i mowił że tylko linki trzeba dokupić. coś się znajdzie :)