PDA

Zobacz pełną wersję : tylna klapa....



M@rian
21-03-07, 14:02
:brawo3: Witam wszystkich jestem świerzak to moja pierwsza wizyta hehe. Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam temat jesli nie licze ze ktoś napewno mnie uświadomi:)) Mam civica z 92r 3 drzwiowy zakupiłem niedawno:PP wszystko w nim gra tylko nie lubie jak mi w samochodzie coś stuka puka. Problem dotyczy tylnej szyby...jak jade po nierównej drodze strasznie skrzeczy tylna szyba :djablek: czy w Waszych autkach są podobne roblemy???Z początku pomyślałem o wymianie teleskkopów ale sprawdzałem je i nie sa w najgorszym stanie (ciężko je wcisnąć). Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić bardzo prosze o porade....

Matey
21-03-07, 14:04
Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam temat jesli nie licze ze ktoś napewno mnie uświadomi:))

Ja cie uswiadomie... w zlym...

mEjdej
21-03-07, 14:13
...ale to na pewno szyba. czy np. ta otwierana półka? u mnie byla to półka, ktora nie weszla dobrze z jednej strony w skrzywiony zaczep... wyprostowalem i błoga cisza
...pozdr

michal750
21-03-07, 17:49
http://www.honda.lub.pl/htech/stukajacaklapa.htm

M@rian
21-03-07, 22:11
cfh

[ Dodano: Sro 21 Mar, 2007 ]
dzięki za uświadomienie Matey bede pamiętał na przyszłość ... co do sugestii czy to oby napewni szyba to TAK napewno półeczka siedzi w zaczepach. Jak otwieram szybe i troche nią poruszam na boki to widać ze jest jakoś niestabilnie osadzona :djablek: Dzięki za podpowiedzi moze cosik wykołuje pozdr :afro: