PDA

Zobacz pełną wersję : Ślady po emblamatach - problem



Starstruck
16-06-11, 23:00
Witam! usunąłem z klapy sowjej QP emblematy HONDA i CIVIC i niestety zostały małe ślady po nich. Po prostu klapa była lakierowana i lakiernik za wcześnie je nakleił (lakier się nie utwardził). Ślady nie są głębokie, nie doszło do podkładu ani gołej blachy, po prostu widać, że jest ubytek w samym lakierze (nie mam zdjęcia, ale mój apart i tak by nie uchwycił tego). Moje pytanko: czym to zlikwidować? Pasta tempo, benzyna lakowa - nic nie dają. Proszę o pomoc i rady w tej sprawie. Aha i jak temat jest w złym dziale, to proszę o przeniesienie :).

kazik2_h9w3
17-06-11, 06:21
Też miałem taki problem po wypróbowaniu wszystkiego co nie dało żadnego efektu tylko pogorszyło sprawę przy okazji naprawy u blacharza poprosiłem po prostu by maznął mi klapę
To nie koniecznie oznaka że klapa była malowana,miałem okazję widzieć także na innym aucie i też były takie znaki po emblematach mimo wszystko one troszkę wibrują podczas jazdy i odbiły takie znaczki

Starstruck
17-06-11, 14:45
U mnie tego przy zamkniętej klapie nie widać, bo QP ma ją wyprofilowaną, dopiero przy otwarciu pod światło widać :p, ale świadomość tego, że to tam jednak jest trochę mnie drażni :p.

Saiti
17-06-11, 14:53
o boże, pedant :D Bez zdjęcia to nawet po fusy od kawy nie pójdę. Ale jak Ci zerwało bezbarwny to nie licz na to, że bez lakierowania Ci się zwróci.

Starstruck
17-06-11, 14:57
Postaram się zrobić w miarę dokładne zdjęcie, ale nastawiam się, że baz lakierowania nie przejdzie.

Nemereth
18-06-11, 17:37
Jeśli ubytek jestw klarze to niech zaprawią ubytek klarem i niech spolerują, nie będzie śladu.