PDA

Zobacz pełną wersję : jak wlozyc silnik?



Whiplash
14-06-11, 22:38
szukalem i nic nie znalazlem, mianowicie jak najlepiej wkladac silnik do budy eg? od gory, dolu? spiety ze skrzynia i glowica czy dopinac blok do skrzyni i potem glowe, ma ktos moze zdiecia z wkladania silnika?

piroman
14-06-11, 22:45
najlatwiej od gory, chociaz od dolu tez sie da
najlepiej od razu calosc chyba ze wolisz sie potem bawic ze skrzynia na wsadzonym silniku

Van_Dal
15-06-11, 12:54
ja wstawiałem cały z skrzynia głowica i kolektorami od góry ;] bezproblemowo wszystko weszło ;]

bednar_ek35
15-06-11, 14:28
Dokladnie tak jak wyzej,wsadzisz bez problemu.

Whiplash
15-06-11, 16:04
ok dzieki za odpowiedz :D w takim razie pakuje od gory, a jak z lapa od skrzyni byla do niej przykrecona podczas wkladania, czy lepiej ja odkrecic i przykrecac po zawieszeniu silnika na gornych lapach

Van_Dal
15-06-11, 23:21
zawsze zakładałem tylko z dwiema łapami, tymi z góry, zamontowanymi kompletnie na silniku i skrzyni, na nich silnik bezproblemowo się trzyma a można jeszcze manewrować silnikiem :) celujesz wkładasz śruby kręcisz trochę i silnik siedzi w budzie :) potem dokręcasz cała resztę po kolei

Nemereth
22-06-11, 12:25
zawsze zakładałem tylko z dwiema łapami, tymi z góry, zamontowanymi kompletnie na silniku i skrzyni, na nich silnik bezproblemowo się trzyma a można jeszcze manewrować silnikiem celujesz wkładasz śruby kręcisz trochę i silnik siedzi w budzie potem dokręcasz cała resztę po kolei

Sanki wyjmujesz do tego? lol

Van_Dal
22-06-11, 12:56
Sanki wyjmujesz do tego? lol
a gdzie napisałem ze całe sanki wyjmuje ?? silnik wyjmuje do góry i wkładam z góry na dół wiec nie ma wgl sensu ruszać cokolwiek sanek

Saiti
22-06-11, 12:58
No ja też nie widzę słowa o sankach ;) Ja będę od dołu wkładał silnik :)

Nemereth
22-06-11, 13:56
W innym temacie, tak przytoczylem sarkastycznie.

Ponizej link do Twojej opini ze bys sanki wyciagnal przy zdjeciu skrzyni ktora jest mniejsza niz silnik ;p
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?112932-dziwny-szum-wycie..-skrzynia&p=1369665&viewfull=1#post1369665

Whiplash
23-06-11, 22:06
silnik wlozony, mialem przykrecona lape od skrzyni i musialem ja demontowac jak juz silnik w budzie byl bo przeszkadzala, wiec najlepiej tylko na gornych lapach powiesic i potem reszte wkrecac