PDA

Zobacz pełną wersję : Civic Shuttle D16Z2 - Diagnostyka...



Peter
06-05-05, 18:04
Geje mam pytanie: Jak wywołać w ww. Hondzie Serv Diagnostic, czyli, żeby poprzez migający Check Engine sprawdzić błędy? Gul?

Pozdro 600

LIO
06-05-05, 18:25
a Gul nie masz przypadkiem diody LED na kompie, a nie poprzez Check Engine i tam nic nie trzeba laczyc, tylko od razu po przekreceniu stacyjki miga ??????

Peter
06-05-05, 18:32
A jak go wprowadzić w stan samodiagnostyki?

LIO
06-05-05, 19:08
i tam nic nie trzeba laczyc, tylko od razu po przekreceniu stacyjki miga

jesli tam jest dioda tak jak napisalem w kompie (tak jak to ma miejsce w cifach 4gen) a nie kontrolka check engine jak w nowszych, to nic nie trzeba laczyc i wprowadzac w stan samodiagnostyki, tylko po przekreceniu kluczyka w stacyjce, dioda powinna zaczac migac jesli sa jakies bledy. Zakapowal gej ???

chichol
07-05-05, 01:54
w czwartej generacji ta dioda jest pod schowkiem. Trzeba odwinąć dywaniki i pod obiciem, gdzieś na wysokości siedziska będzie ci migała diodka.. Prawdopodobnie u ciebie jest tak samo. Niech ktoś inny przekręci kluczyk bo od razu zaczyna sygnalizować, a ty licz błyski .. i już..

Pozdrawiam

Pati
07-05-05, 10:57
to jest OBD0 wiec dioda jest na kompie - tak jak piszą - podwin dywaniki i zdejmij oslone metalowa kompa i bedziesz widzial.

elmer
07-05-05, 11:05
Wlaczasz zaplon i dioda mruga - proste jak obrecz :wink:

BTW, co Ty kombinujesz chlopaku? :smile:

Peter
07-05-05, 14:54
Dziekuje ziomki, macie po piwku, tylko się upomnijcie :)

Elmer - Ja? Nic... :wink:

Jingers - Nie moglem zadac tych pytań w jednym temacie, bo by się harmider zrobił i zeszłoby na totalne OT, a tak to może sie do FAQ przyda :)

Joł.

Gul
08-05-05, 11:13
Peter, wszystko jak Geje napisay..masz diodę jak w 4genie, bo mimo, że Shuttle robili równolegle z 5gen cifami, to nic nie zmieniali od 88 roku. Pisz natychmiast na priv co ty z shuttlem kombinujesz?!?
LIO, u mnie nie ma led'a na ecu.. jest tak jak u Ciebie ;)

LIO
08-05-05, 14:16
LIO, u mnie nie ma led'a na ecu.. jest tak jak u Ciebie
bo ty rzezbiles i masz kompa innego :-)