PDA

Zobacz pełną wersję : VI gen: jakie żarówki w konsoli środkowej



Starstruck
28-05-11, 22:03
Ciao. Pytanko jak w temacie: jakie żarówki są w konsoli środkowej w VI gen? 1,2W czy 2W??? Popaliły mi się i trzeba wymienić :). Aha i jeszcze prosiłbym o info ws. podświetlenia zegarka? Coś da się wydziubać, żeby lepiej świecił? Pozdrawiam :)

Lucius
28-05-11, 22:51
W sprawie podświetlenia zegarka - przetnij czerwony lub czarno-czerwony nie pamiętam dokładnie kabelek dochodzący do zegarka i zaizoluj go dobrze by nie zrobił nigdzie zwarcia a zacznie on trochę lepiej świecić ewentualnie możesz zmienić kolor jego podświetlenie podkładając pod okrywający go przykrywkę barwiony kawałek przezroczystego plastiku co zmieni kolor wyświetlania godziny.. Co do żarówek bodajże są to 1,2W czyli takie same które masz w budziku:D

Starstruck
28-05-11, 22:55
Dzięki za info :). Te żaróweczki 1,2W są wszędzie na wyciągnięcie ręki, a 2W wcale nie tak łatwo dostać (np. w norauto nie ma <wtf?!>)

woPo
29-05-11, 16:29
Kup w ASO, kosztują grosze.

Feniks333
29-05-11, 18:50
W każdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz takie żaróweczki. A odnośnie tego zegarka, to zauważyłem że jak włączę światła to zegar słabiej świeci. Czy przecięcie tych kabli co kolega Lucius wspominał ma z tym coś wspólnego??

woPo
29-05-11, 21:19
Pewno to, że nie zareaguje na włączenie świateł i nie przygaśnie :D:D:D:D:D:D

Starstruck
29-05-11, 21:41
Kup w ASO, kosztują grosze.

Kiedyś mi się przepaliła jedna w zegarach, ta biała na górze (bodajże 1,2W). Podjechałem do ASO i za jedną (!) powiedział mi Pan 15 zł (!) :p. W Norauto są po 5 zł 2 sztuki tych 1,2W a wlaśnie chciałem się upewnić czy one są w konsoli :).

Feniks333
31-05-11, 11:16
Pewno to, że nie zareaguje na włączenie świateł i nie przygaśnie

No to tniemy ;)


W Norauto są po 5 zł 2 sztuki tych 1,2W

Ja płaciłem po 1zł za sztukę