PDA

Zobacz pełną wersję : dzwonienie



bartek3
12-03-07, 19:59
zawiozlem dzisiaj do mechanika moja hondke w zwiazku z dzwonieniem zaworow chociaz byly ustawiane juz 2 razy i nic to nie dalo.moze mi ktos przyblizyc co moze byc w glowicy uszkodzone ze zawory cykaja?i jakie mniej wiecej koszty takiej naprawy.

Furious
12-03-07, 20:07
wyrobiony wałek - mozna go wymienic

bartek3
12-03-07, 20:11
chodzi ci o walek rozrzadu?jaki koszta takiej naprawy?

Furious
12-03-07, 20:42
jaki koszta takiej naprawy?
koszt wałka plus uszczelki wałka plus 45minut z kluczem w ręku

bartek3
12-03-07, 20:57
ile moze kosztowac walek mniej wiecej?i czy to napewno bedzie walek?

Lcfr
12-03-07, 21:06
ile moze kosztowac walek mniej wiecej?

mozesz kupic nowy - spore koszta
mozesz kupic uzywany w dobrym stanie (trzeba pomierzyc) - male koszta raczej bo to tylko d15b2...

Furious
12-03-07, 22:34
czy to napewno bedzie walek?
jedz do mechanika niech zdemontuje go i obejzy to bedziesz wiedzial na pewno, przez internet to sobie mozesz kapcie na allegro zakupić napewno w koloze różowym :D

bartek3
13-03-07, 15:25
dzwonil do mnie mechanik ze rozebral klawiature,patrzyl na walek rozrzadu i na inne rzeczy i wszystko jest ok i rozklada rece czemu te zawory tak dzwonia.ma jeszcze sposcic wszystko paliwo i zalac jaims nowym bo mowil ze moze byc jakis syf w baku i ze to przez to graja zawory.nie wiem juz co myslec o tym wszystkim. :(

davnbb
14-03-07, 20:19
Mysle, ze mechanik powinien na to wpasc i sprawdzic ale moze to byc (wlasne doswiadczenia): wyrobione srubki regulacyjne lub sprezynki -> wlasnie czekam na ich wymiane wiec powiem jak u mnie podobny efekt sie skonczy.

bartek3
14-03-07, 20:44
ok to czekam na odpowiedz bo juz mam nerwy na mojego civiczka.tak wogole to po zmianie tego paliwa jest duzo ciszej i nie zawsze slychac to dzwonienie;autko nawet jest ciut jakby mocniejsze.jutro jade wywalic tez kata zobaczymy co to da.