PDA

Zobacz pełną wersję : obrotomierz ????



pgp22
25-05-11, 17:43
witam
mam małe pytanko obrotomierz mi nie zawsze działa poprawnie podejrzewam ze od wilgoci jak sie rozgrzeje to luz a jak zimny to jest luz jak jest sucho na dworzu jak padało czy coś to nie działa. moje pytanie brzmi gdzie jest czujnik obrotów??mam sedana 5g z silnikiem d15b2:) jak ktoś ma to mógłby dać jakaś fotke czy jakoś tak??

dovii
25-05-11, 23:47
podpinam sie pod temat, mam podobne objawy, jak odpalam to wskazowka jest od razu na 2,5 tys obrotow (oczywiscie silnik nie ma takich wtedy i jestem tego pewien). jak dobrze przegazuje to w miare obroty spadaja i obrotomierz zaczyna dzialac skokowo. silnik rowniez d15b2

pgp22
26-05-11, 18:14
ejjj no to masz coś z motorem bo mi wszystko super fajnie pieknie działa prócz obrotomierza jak wilgoć jest to lipa jak sucho to działa ja chciałbym sie tylko dowiedzieć gdzie jest wtyczka do czujnika i wporzo:) bo bym zabezpieczył:) a jak ci koleś działa silnik skokowo jak obroty ty hymm nie za dobrze to wyglada/? bo nie powinien

master4444
27-05-11, 01:39
podpinam sie pod temat, mam podobne objawy, jak odpalam to wskazowka jest od razu na 2,5 tys obrotow (oczywiscie silnik nie ma takich wtedy i jestem tego pewien). jak dobrze przegazuje to w miare obroty spadaja i obrotomierz zaczyna dzialac skokowo. silnik rowniez d15b2

Jak odpalasz zimny silnik zawsze skacze na 1,5 - 2 tys to normalne a potem spada wiec nic nie masz popsute.