PDA

Zobacz pełną wersję : angel look a elektryczne ustawienia swiatel



gruberss
23-05-11, 13:03
Witam
Od niedawna jestem wlascicielem civic 6 GEN. HB 3D z 1996 roku. Nie trafia do mnie standardowa lampa z przodu dlatego chce zmienic na angel look-i. I w tym mam pytanie do Serdecznych kolegow czy zmiana lamp wiaze sie z gorszym oswietleniem i czy w tych lamapach mozna ustawiac wysokosc padania swiatla z kokpitu wewnetrznego?

PS: Jezeli ma ktos na sprzedanie takie lampy prosze o kontakt na priv.

pzdr

pablo_020
23-05-11, 13:04
czy w tych lamapach mozna ustawiac wysokosc padania swiatla z kokpitu wewnetrznego?

Nie ma takiej możliwości, świecą też podobno srednio

ga_d16y7
23-05-11, 13:18
Z tego co słyszałem to te z allegro są fatalne, jedna świeci na maroko a druga na kazachstan:)

ricop01
23-05-11, 15:54
miałem takie lampy ale się ich pozbyłem:) Nie gwarantują jakościowego efektu, według mnie widać gorzej nie doświetlają też tak jak normalne lampy ogólnie może poprawiają estetyczność -wyglądu samochodu znaczy to że auto wygląda o wiele młodziej z takimi lampami ale efekt mizerny gdy z niego korzystamy Ja osobiście nie polecam wole oryginalne lampy!! Poza tym te lampy nie maja silniczków więc istnieje tylko możliwość ręcznego ustawiania wysokości świecenia lampy więc jest lipa.. poza tym często się zdarza że nawet po zakupie tych lamp zaczynają parować co nie daje ładnego wyglądu.

gruberss
23-05-11, 16:10
Panowie na allegro sa takie wstawki ( czyli nie ingeruja w specyfikacje lampy) moze ktos uzywa albo moze polecic jakies fajne rozwiazanie z lampami? :D

rafal86
23-05-11, 16:22
albo moze polecic jakies fajne rozwiazanie z lampami? :D
przerób ja na lampy a'la Type R i bedziesz miał fajne rozwiązanie:)

pablo_020
23-05-11, 16:25
Lub:
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?110363-Przer%F3bka-lamp-bixenon-soczewki-!-Nareszcie-porz%B1dne-o%B6wietlnie-!