PDA

Zobacz pełn± wersję : Przeguby i pół osie



Goral2104
10-03-07, 13:30
Witam byłem dzi¶ u mechanika z problemem samochodowym i troche sie załamałem. Z przodu samochodu w momęcie gdy wchodze w zakret i dodaje gazu słuchać pukanie. Zaczeło to się nasilać myslałem że to wachacze i może gumy trzeba wmienić.... Mechanik u¶wiadomił mnie ze to przeguby i że cena ich to jakies 1200 za 2 czy to prawda. Zna może kto¶ inny sposób na wymianę albo czy ma kto¶ na sprzedaż honda civic 1,3 1993 rocznik wersja college. Prosze o jaie¶ rady

TENCIO
10-03-07, 13:48
nie podales jaki model autka masz!wniskuje ze to 1.3. mechanik gada glupoty straszne. po objawach jakie opisales wychodzi ze to przeguby zewnetrzne.koszt 100-200zl za nowa sztuke na strone (razem 2). ewntualnie uderz do mackaxxx w dziale sprzedam w ogloszeniach komercyjnych, bedzie mial takich przegubow od zarabania.jestes len straszny. wpisz w szukaj przeguby zewnwtrzne, bylo ostatnio duzo takich tematow

Mattmax
10-03-07, 21:28
no to ładnie CIe mechanik podsumował :agent: nie kupuj używanych przegubów zewnętrznych...nowy przegub to koszt rzędu 80zł (najtanszy) do ok.300 zł szt.(kompletny, ze smarem opaskami i osłon± gumow±) , mowie o zamiennikach, nie z ASO:) ( bo tam moze i faktycznie zapłaciłbys 1200zł z wymian±:)
je¶li w gre wchodz± przeguby wewnętrzne to ta cena moze byc reralna, licz±c 2x przegub wew. ok. 300zł szt.= 600zł + 2x przegób zew. ok.180-200zł =400 razem to daje 1000zł i robocizna 200zł....całkiem realne :speszony: Także dowiedz się dokładnie o jakie przeguby chodzi...czy wew. czy zew. Jak cos wal na PW podam CI dokładne ceny, rozumiem ze jest to Honda Civic 1300 16V (EG33)(D13B2) bez ABS-u?