PDA

Zobacz pełną wersję : soczewkai h4 bi- xenon ?



GIGUS
22-05-11, 22:25
chce kupic takie lampy --->http://img546.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img2836av.jpg jak ktos mial z tym do czynienia to co to warte jak to swieci i czy wsadze tam bi-xenony h4 zebym dlugiego swiatla niemial zoltego..?

Silent
22-05-11, 22:28
bi xenonu tam nie wsadzisz bo gniazdo jest na H3 lub H1 a co do jakości świecenia poszukaj na forum bo było już sporo tematów o tych lampach

GIGUS
22-05-11, 22:42
a Ty masz jakie lampy? i co wsadzone jak swieci ?:)

skolopendra
23-05-11, 10:43
jak to swieci

dobrze świeci


zebym dlugiego swiatla niemial zoltego..?

a co mają długie światła do koloru?!

ricop01
23-05-11, 10:54
Ponieważ kolega pewnie chcę aby się ładnie prezentowały światła w białym kolorku a jak wiadomo żółty kolor psuje wszystko gdy jedno mamy białe a drugie żółte to już niema tego efektu. Poza tym zawsze możesz wsadzić 2 ksenon w długie światła i mieć na drogowych i mijania piękną białą barwę ja tak mam przynajmniej u siebie..

spychu
24-05-11, 12:23
a Ty masz jakie lampy? i co wsadzone jak swieci ?:)
A jak ma swiecic seryjna lampa z wsadzona soczewka Bixenon na D2S, ktora zostala wyciagnieta z nowych samochodow ?

Przeciez to oczywiste, ze nieporownywalnie lepiej niz kazdy jeden chinski endzel czy smieciowaty bixenon H4 wkladany w zwykla lampe :)

Mam tak samo u siebie przerobione lampy. W OEMowej lampie Valeo, wlozone soczewki bixenon Helli z BMW 5 E60.