PDA

Zobacz pełną wersję : autowylanczanie świateł



Franek84
09-03-07, 19:26
Czy istnieje możliwość zrobienia tak , aby światła automatycznie gasły po wyjęciu kluczyków ze stacyjki lub ich przekręceniu na pozycję "0"??

Barti88
09-03-07, 22:28
można kupić coś takiego jak automatyczny wyłącznik świateł po zgaszeniu silnika wtedy nie trzeba przekręcać włacznika na off...dobre dla zapominalskich szczególnie gdy trzeba będzie jeździć cały rok na światłach.

szpunar
23-06-07, 19:01
a czy ktoś wie jak się takie coś zakłada ??? Za tydzień odbieram swojego CIVICA 3D MR2001, nie ma tam brzęczyka i chyba znając swoe roztargnienie muszę coś takiego zainstalować (tylko jak?) :afro:

Barti88
23-06-07, 19:14
a czy ktoś wie jak się takie coś zakłada ??? Za tydzień odbieram swojego CIVICA 3D MR2001, nie ma tam brzęczyka i chyba znając swoe roztargnienie muszę coś takiego zainstalować (tylko jak?) :afro:

Jeśłi Tobie chodzi o "brzęczek" który będzie Cie informował że światła są włączone po wyłączeniu silnika i otworzeniu dźwi to takie coś jest chyba montowane seryjnie w każdym Civicu.

szpunar
02-07-07, 21:04
a czy ktoś wie jak się takie coś zakłada ??? Za tydzień odbieram swojego CIVICA 3D MR2001, nie ma tam brzęczyka i chyba znając swoe roztargnienie muszę coś takiego zainstalować (tylko jak?) :afro:

Jeśłi Tobie chodzi o "brzęczek" który będzie Cie informował że światła są włączone po wyłączeniu silnika i otworzeniu dźwi to takie coś jest chyba montowane seryjnie w każdym Civicu.

mam już swojego civica ;) , ale niestety u mnie brzęczyka nie ma i wiem (ponieważ samochód ten należał do mojego taty), że go nie było od nowości (albo że od nowości był zepsuty)

a może jeżeli od nowości był zepsuty, ktoś wie gdzie go szukać i jak go zeperować, będę wdzięczny za jakąś poradę

Piwol
16-07-07, 22:10
Brzęczyk na allegro około 7 PLN montujesz go pod bezpieczniki wycieraczek i świateł (chyba) w komplecie jest instrukcja :)

szpunar
22-07-07, 21:01
oooo bardzo dziękuję, ale na szczęście się jakoś samo zaczęło działać (jestem zaskoczony) :afro: