PDA

Zobacz pełną wersję : Nie włącza się wentylator b16a2 eg9



patologg
18-05-11, 18:49
Jak w temacie...Termostat jest ok na 100 % jakie są najczęstsze usterki?? Przekaznik wentylatora?? Ktory to jest?? jest jakis bezpiecznik od wentylatora?? Pomozcie :)

patologg
18-05-11, 20:30
Problem rozwiązany,zamienilem przekaznik wentylatora z przekaznikem dmuchawy i fruwa :D Pozdrawiam

Jkob
20-05-11, 16:35
A mógłbyś mi powiedzieć gdzie znajdują się te przekaźniki ? Bo mam podobny problem , ale w d15

patologg
20-05-11, 21:33
Skrzynka bezpiecznikow przy akumulatorze pierwszy od góry albo drugi,jeden od nawiewu a drugi od wentylatora zamien je ze sobą i bedziesz wiedzial czy to jest ten problem.Termostat sie otwiera??

Jkob
20-05-11, 23:12
Wydaje mi się że tak , ponieważ ostatnio robiłem przekładke z d15b2 na ten sam bo mi korba bokiem wylazła i pojechałem na testy i nie wiem skąd się młotek w moim wentylatorze i poprostu blokowało go i mi sie wydaje że przekaźnik , bezpiecznik poszedł bo poprostu zblokowany był , a na krótko jak podpinałem wentylator to śmiga i teraz na prowizorce jeżdze na przełączniku ( włączam go jak jade gdzieś xd ) Te o masz na myśli ? ---> http://up.programosy.pl/view/baba_3.jpg.html

patologg
20-05-11, 23:51
Chodzi mi o te przekazniki w prawym gornym rogu skrzynki :D