PDA

Zobacz pełną wersję : Cieknie maglownica ?



toomek
16-05-11, 16:55
Witam mam pytanie z mojej maglownicy cieknie okropnie plyn zakupilem urzywke ale okazalo sie ze również cieknie ale juz z jednej strony ze strony pasażera prosze o pomoc jak ja uszczelnic bo chcialbym ja sam zregenerowac .?

reaktor
16-05-11, 21:08
daj sobie spokój z regeneracją

ja miałem ogromny wyciek zostawały plamy pod autem w ciągu 2-óch miesięcy wyleciała cała zawartość zbiornika wyrównawczego

w akcie desperacji zakupiłem
taki zestaw
http://allegro.pl/uszczelniacz-plyn-do-ukladu-wspomagania-350ml-i1616725230.html

http://allegro.pl/plyn-do-wspomagania-honda-acura-kleen-flo-580-w-wa-i1569718669.html


zalałem tym uszczelniaczem i jak na razie
płyn stoi i czeka bo bo wycieku ani śladu
poza tym jestem prawie pewny że zredukował mi luzy na przekładni

lar
16-05-11, 21:44
w akcie desperacji zakupiłem
taki zestaw

pytanko, czy ten kleen-floo z tej aukcji którą podałeś to oem psf taki jak w aso? musze dolać płynu i nie wiem co mam kupić, kolor mam ciemno czerwony

reaktor
16-05-11, 22:35
oba sa ciemni czerwone jdeen to zamiennik do psf ale on Ci nie uszczelni dlatego radze zebys najpierw kupił te uszczelniacz
robi go ta sam firma wiec nie jest to raczej badziew
u mnie nic sie od tego nie popsułowrecz przeciwnie

moge Ci nawet odsprzedac bo kupiłem 2 ale PSF juz mni nie jest potrzebny o wyciek znikł

chomikfr
16-05-11, 23:43
tego uszczelniacza wlales cale 350ml do ukladu?
pompa nie wyzionie ducha od tego?

reaktor
17-05-11, 00:16
wlałm prawie całą butelkę z 320, 330ml


moja pompa ma sie bardzo dobrze

toomek
18-05-11, 19:58
witam dzięki za podpowiec jednak ze z mojej obecnej maglownicy okropnie cieknie i podejzewam ze juz jej nic nie pomoze w piatek mam dostac ponoc igielke i w sobote mam ja zakladac wiec jak by sie okazala ze ma jakies niewielkie wycieki t napewnoo skozystam z twojej rady REAKTOR i mysle ze powinno zadzialac pozdrawiam w srode pozprawdzam i napisze czu sie wymiana powiodla i z jakim skutkiem

reaktor
18-05-11, 20:34
zawsze mozesz sprobowac to tylko 10zł a byc moze zaoszczedzisz z 500zł 600zł bo przeciez wymiana bo droga sprawa
z tym ze ja miałem nieszczelność spowodowaną tym że auto stało pół roku bo przedtem nic nie ciekło

jak stało nic nie ubyło zacząłem jezdzic to płyn znikał cała lewa strona zalana olejem praktycznie ,sanki, itd. . Dolałem płynu myślałem ze beedzie ok ale znikał dalej do momentu jak wlałem ten klin flo teraz mam spokój

toomek
19-05-11, 18:19
No bylo by fajnie w piatek jak wczesniej pisalem mam miec nowa używkę i zamiezam ja zalozyc ma byc igla ponoc ale jak by miala jakis niewielki wyciek to napewno zastosuje te preparaty i zdam relacje pzdro

toomek
22-05-11, 22:03
witam maglownica zalozona oczywiscie pozostalem przy cieknacej z jednej strony mial mi koles wymienic na igle ale takowej nie posiadal wiec sam wzielem sie za uszczelnianie cieknacej maglownicy rozebralem ja i wyciaglem cieknacy uszczelniacz potem do sklepu z lozyskami i uszczelniaczami gosc mial tam chyba wszystkie rodzaje swiata :) dobralismy odpowiedni i kosztowal mnie on 25zl uszczelniacz maglownica juz poskladana i zamontowana na samochodzie ale nie obylo sie bez niespodzianek przy odkrencaniu przewodu aluminiowego biegnacego od maglownicy do pompy wspomagania okazalo sie ze ten przewud zapiekl sie tak bardzo ze nieszlo go odkrecic tak sie zpiekl no i w rezultacie sie ukrecil wiec szybki tel do znajomego, przewud ma ale musi go odkrecic po 20 min tel ze przewud sie ukrecil :( to tyle jutro mam dostac nastepny wiec jak uda mi sie poskrecac ten przewod to pojerzdze i zdam dalsze relacje pozdro

toomek
29-05-11, 19:59
witam po obserwacjach plunu w zbiorniczku stan jest idealny wiec mysle ze wszystko jest w porządku wiec uważam ze temam mozna zakonczyc pozdrawiam