PDA

Zobacz pełną wersję : Czy pompa wody jest napedzana paskiem rozrzadu???



stivenh
06-03-07, 15:21
Jak w temacie.
Bede wymienial pasek rorzadu i rolke napinajaca i dowiedzialem sie ze mozliwe jest ze ten pasek napedza rowniez pompe wody. A mechanik mowil ze warto bylo ja tez wymienic bo stara moze zniszczyc pasek.

marcin EZG
06-03-07, 15:34
tak, D13 ,D15 ...wymiana pompy? ja bym wymienił od razu z rozrzadem:)

bidz
06-03-07, 15:41
wymieniaj rozrząd razem z pompą- mniejsze koszta ( jak Ci np. za miesiąc zacznie kapać, to robocizne zapłacisz jeszcze raz ). Jaki przebieg? Pompa od nowości? Czy była wymieniana?

stivenh
06-03-07, 22:57
przebieg 171 000. Nie wiem czy pompa byla wymieniana b odoepiro autko kupilem i sie juz umowielm na wymiane paska i rolki i mechanik mowil zeby sie zdecydowal czy pomape ma wymieniac czy nie.
ALe czy pompa wody jest napedzana paskeim rozrzadu czy osobnym jakims??
Silnik to b16a2 :agent:

hcc
07-03-07, 08:02
ALe czy pompa wody jest napedzana paskeim rozrzadu czy osobnym jakims??

tak, rozrzadu

mEjdej
07-03-07, 08:27
...wymieniaj wszystko od razu (pasek, napinacz, pompe). to małe koszta części (za caly rozrzad z pompa dalem 170zl), a za wymiane wszystkiego od razu nie powinienes zaplacic wiecej (za robocizne)
...pozdr

stivenh
07-03-07, 09:35
no nie wiem czy czesci sa takie tanie....za pasek i rolke policzyli mi 220 zl a mehcanik mowil ze pompa wody bedzie tez ok 200 zl kosztowa ctaka lepsza:/:/duzo troche kasy:/
No ale jak si ema vti to tzeba bulic :d :agent:

mEjdej
07-03-07, 11:59
...ja sie zamknalem w 340zl za calosc z robocizna... (pasek GATES'a)

camilu
07-03-07, 22:49
witajcie,

Kupuję civica w sobote i będe musiał wymienić pasek rozrządu. Napisaliście, że dobrze jest zmienić od razu napinacze i pompę. Ok. Zna ktoś z was jakiś dobry serwis w Stolicy, w którym nie zedrą łacha? ;)

Pozdrawiam,
Camilu

Lcfr
08-03-07, 16:39
witajcie,

Kupuję civica w sobote i będe musiał wymienić pasek rozrządu. Napisaliście, że dobrze jest zmienić od razu napinacze i pompę. Ok. Zna ktoś z was jakiś dobry serwis w Stolicy, w którym nie zedrą łacha? ;)

Pozdrawiam,
Camilu

poszukaj w dziale regionalnym (Warszawa) w temacie: polecamy/odradzamy/warsztaty
albo tam napisz posta...