PDA

Zobacz pełną wersję : Poduszki i poliuretany...



Yetii
02-05-11, 09:57
Witam,
Przymierzam się do wymiany dolnych poduszek pod silnikiem. Chce sobie wstawić wkładki poliuretanowe - czerwone. Mogę je wstawić na stare poduszki czy muszę kupić nowe i dopiero na nie założyć poliuretany? aktualne poduszki są dosyć mocno wyrobione ale jeszcze się nie rozpadają. Testował ktoś takie coś?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

mayday-82
02-05-11, 10:46
jak robić to raz a porządnie

bulikcbr
02-05-11, 23:56
a tak wogóle gdzie mozna dostac takie poduchy?

Yetii
03-05-11, 22:28
Fakt jak robić to porządnie ale w grę wchodzą koszty, które chciałbym ograniczyć do minimum :/ Jednak czekam na inne opinie:)

a tak wogóle gdzie mozna dostac takie poduchy?
Pytasz o poliuretanowe wkładki czy o tradycyjne poduszki?

zakit
04-05-11, 01:09
poliuretany robi chocby bikopur, sam takie mam od nich z tym ze zolte.

to są wkladki, wiec jak sama nazwa wskazuje wklada je sie, a nie poduszki wiec, wkladasz je na stare poduszki.


na czerwonych nie jezdzilem, ale napewno beda twarde tak czy siak. przy zoltych mam bardzo twardo osadzony silnik. wszystkie drgania sa przeniesione na bude. w laminatowej klapie mi sie srubki odkrecaja, jak i w silownikach maski. mi to osobiscie nie przeszkadza, bo mam i tak wybebeszony samochod, wiec wszystko slychac ;)

Yetii
04-05-11, 15:59
poliuretany robi chocby bikopur, sam takie mam od nich z tym ze zolte.
to są wkladki, wiec jak sama nazwa wskazuje wklada je sie, a nie poduszki wiec, wkladasz je na stare poduszki.
na czerwonych nie jezdzilem, ale napewno beda twarde tak czy siak. przy zoltych mam bardzo twardo osadzony silnik. wszystkie drgania sa przeniesione na bude. w laminatowej klapie mi sie srubki odkrecaja, jak i w silownikach maski. mi to osobiscie nie przeszkadza, bo mam i tak wybebeszony samochod, wiec wszystko slychac ;)
A Ty zakładałeś na stare poduchy? Bo ja właśnie myślałem żeby tak zrobić. Właśnie ze względu na to żeby mi się nie trzęsła cała buda wybrałem czerwone bo wyczytałem ze one są ze tak powiem bardziej cywilne:D
A tak dla ciekawości trzeba wypruwać środek starej poduchy czy lepiej zostawić gumę lub to co z niej zostało?

zakit
04-05-11, 20:12
wkladki sa wkladkami, czyli wklada sie je na stare poduchy, ja nie dosc ze mam zolte, to jeszcze zalane dodatkowym poliuretanem :) wiec u mnie jest hardkor :)

Yetii
04-05-11, 23:35
ja nie dosc ze mam zolte, to jeszcze zalane dodatkowym poliuretanem :) wiec u mnie jest hardkor :)
Na coś takiego to ja bym raczej się nie zdecydował, za dużo buda wpada w wibracje