PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw bass civic



civic
27-02-07, 00:46
Witam, zastanawiam sie nad montażem fabrycznego zestawu bassowego do radia cena w serwisie 2900, czy ktos juz to montowal? jesli tak to jak to gra?

mw1978
27-02-07, 00:49
Czytałem topic o seryjnym radiu i problemach z brakiem RDSu w niektórych wersjach. Nic nie znalazłem na temat jak graja oryginalne głośniki. Widziałem zdjecia na civinfo ze anglicy wymieniaja przednie głosniki na infinity. Tylne natomiast maja srednice 17cm ale membrana ma chyba z 2cm. Czy ktos moze cos maistrował przy głosnikach czy moze zamawiał z ASO ten pakiet super bass czy jakos tak

Milek
27-02-07, 01:20
Marcin, zapytaj sie u dilera czy do CTRa wsadzaja te same glosniki i radio jak do zwyklych 1.8
Do mojego Si oraz do slabszej wersji 1.8 EX, Honda wlozyla na prawde niezle car audio premium z seryjnym 8" subwooferem w tylnej polce. Jak na moje potrzeby gra swietnie (6 glosnikow + woofer) Sam sie zdziwilem, ze fabryczne audio moze tak przyzwoicie grac. Moze w CTR jest podobnie?

mw1978
27-02-07, 07:47
Milek cos mi sie wydaje sa te same głosniki co w 1,8 sport. Opcja super bass czy jak to sie nazywa kosztuje jak juz tu ktos wspomniał ok 3 tys i tez jest bez subwoofera :( Wersja US to inna bajka i całkowicie ina polityka HONDY :(

[ Dodano: Wto 27 Lut, 2007 ]
zobaczcie w tym linku jest opisana wymiana głosników na infinity. Jestem w szoku jaka tandete wkładaja w serii.
http://www.civinfo.com/forum/showthread.php?t=277

[ Dodano: Wto 27 Lut, 2007 ]
a tak wyglada seryjny głosnik :(
http://www.civinfo.com/forum/showthread.php?t=277&page=7

Mayek
27-02-07, 08:33
Wg Civinfo gra beznadziejnie jak za taka kase... Lepiej zaoszczedzic i kupic na przod jakies porzadne glosniki dwudrozne + zwrotnice + gwizdki i bedzie to stanowczo lepiej gralo niz Bassworks. No i taniej o conajmniej 1000 zl!

PS. Dla znajacych angielski... http://www.civinfo.com/forum/showthread.php?t=188

Skrotowo - pisza tam ze jesli to ma byc system basowy to on nawet kolo porzadnego basu nie stal ;) (i chodzi tu nie o moc tylko o jakosc basu). Poza tym sugeruja, ze jesli sie juz ktos uprze to brac glosniki coaxial zamiast tych dwustozkowych - lepiej znosza cale pasmo czestotliwosci. Dodatkowo "kontroler" Bassworks jest montowany w panelu z przodu deski rozdzielczej (gdzies pod radiem) zamiast w schowku :/

Dobi
27-02-07, 10:45
Mam coś takiego zamontowanego (zestaw koncertowy) gra całkiem fajnie
(jak dla mnie), ale nie jest to typowy zestaw basowy z "wooferem"
gdzie bass jest bardzo wyraźny i silny. Jak to przy kupnie sprzętu audio
koniecznie trzeba odsłuchać bo wrażenia są bardzo subiektywne, mnie zestaw ten
odpowiada - słucham raczej w dolnym zakresie mocy i problemów z jakością
dźwięku nie zauważyłem. Oczywiście za podobne pieniądze można mieć na pewno
coś o lepszych parametrach.

kubek25
27-02-07, 13:25
wymienilem na zestaw infinity caly przod oraz tyl, roznica ogromna
magnes w fabrycznych glosnikach średnicy pięciozłotówki, caly glossnik wazy okolo 10 razy mniej niz sredniej klasy infinity - tandeta w serii od hondy

civic
27-02-07, 23:29
wymienilem na zestaw infinity caly przod oraz tyl, roznica ogromna
magnes w fabrycznych glosnikach średnicy pięciozłotówki, caly glossnik wazy okolo 10 razy mniej niz sredniej klasy infinity - tandeta w serii od hondy

Można wiedziec jaki model zastosowałes i czy montaż jest bezproblemowy?

mw1978
28-02-07, 00:16
montaż jest bezproblemowy?
trzeba sciagac tapicerkez drzwi :( Ja generalnie nie zleciłbym tego w ASO. Wole to zrobic samemu-staranniej.
A wie ktos moze co siedzi z tyłu w wersji 3 drzwiowej.

kubek25
28-02-07, 11:03
niczego nie trzeba sciagac :)

czy jest duzo roboty hmmm, to zalezy od glosnikow jakie kupisz

głebokosc montarzowa ma tu chyba najwieksze znaczenie aby uniknac dodatkowej roboty, im miejsza tym latwiej bedzie zalozyc, dobre dopasowanie srednicy aby uniknac dystanow

przy infinity bylo troche roboty, oglonie chlopakom zostawilem auto na 2 dni
ale jesli dobre glosniki maja grac dobrze radze przynajmniej przod puscic przez wzmacniacz, poprostu fabryczne radio ma za mala moc i przy wyzszych podbiciach glosnik zaczyna "pierdziec"

pisalem o tym w NASZE HONDY w moim temacie, link ponizej:
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=19068&start=20

Pik
28-02-07, 13:37
Czy jest jakas mozliwosc jakiegos bezinwazyjnego usuniecia fabrycznego radia i wstawienia w to miejsce czegos porzadniejszego? Bo radyjko wyglada na dosc mocno "spasowane" z kokpitem...

kubek25
28-02-07, 13:55
narazie chyba nie, ja mialem w poprzednim aucie Alpine z najwyzszej polki i musialem sie go pozbyc

jest za to inny sposob, JBL ma w swojej ofercie urzadzenia, ktore podlaczasz do radia, do tej skrzynki wzmacniacz i dalej glosniki

redukuje to w sposob znaczacy szumy i inne zniekszztalcenia wynikle z miernej jakosci sygnalu radia fabrycznego - cudenko to kosztuje 1999

ma to sens jesli sie jest audiofilem, przy glosnikach z niszszej polki czyli w cenie 400 - 800 nie ma to sensu i jest to kasa wyrzucona w bloto, bo co z tego ze dzwiek bedzie perfekt jak glosnik bedzie szumial i buczal
aby zabawa byla dobra trzeba liczyc jakies 2200 na system przedni np DLS , do tego drugie tyle wzmacniacz

ale jak wspominalem, trzeba byc audiofilem, ja nie jestemn :d

Mayek
28-02-07, 14:09
Prawdopodobnie istnieje mozliwosc wymiany panelu na srodku deski rozdzielczej na taki jak jest w 1.4 Base. Musisz popytac u dealera...

browocofil
17-09-08, 09:25
Odgrzewam wątek, bo coraz bardziej dojrzewam do jakiejś zmiany w seryjnym zestawie audio. W zasadzie zamierzam ograniczyć się do wymiany głośników i to najlepiej we własnym zakresie. Rzecz w tym, że głośników infinity, o których była mowa na tym forum (..a może na brytyjskim) nie ma już w sprzedaży. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie ćwiczył wymianę głośników? Jeśli tak to na jakie, jaki rezultat i przy jakiej muzyce?

lukione
17-09-08, 10:07
Prawdopodobnie istnieje mozliwosc wymiany panelu na srodku deski rozdzielczej na taki jak jest w 1.4 Base. Musisz popytac u dealera...

Na civicinfo wsadzają cały panel zrobiony chyba przez pioniera i wtedy można zakładać inne radio. Jest tylko lipa bo seryjnego nie można tak poprostu odpiąć bo chyba sterowanie klimą i zegarek idą podłączone przez nie do wyświetlacza.

Edit:
http://www.civinfo.com/forum/ipods-mp3-players-ice/8911-double-din-facia-aftermarket-head-unit-navi-fitted-pictures.html

Nr. części 77251SMGG00ZA

Dzwoniłem do Honda Plaza i mogą zamówić tą ramkę, termin dostawy to 24 października, koszt 402zł

szoi
18-09-08, 12:34
Jeśli chciałbym wymienić same głośniki, to jakie powinienem kupić? Wyjaśnijcie proszę to jak kompletnemu laikowi jakim jestem.

szubek
23-09-08, 00:42
na civinfo jest sporo na temat audio - są tam nieźli magicy, zdecydowanie nie polecam za tą kas systemu bass od Hondy to tylko mały wzmacniacz na tylne głośniki a te nowe głośniki także kiszka straszna magnes też taki malutki jak w głośnikach standardowych, ja kupiłem na przód zestaw Hertz HSK 165 niedługo będę sam montował i wytłumiał przednie drzwi matami dynamat( na razie składam wszystko do kupy), dędę też montował wzmacniacz blaupunkta z seri THA 275 lub 475, one są tzw. plug and play ale nie ma złaczki do naszych civiców, ale ja znalazłem obejście problemu podłączenia, pojawiła się właśnie nowa złączka w multisort, od zestawu głośnomówiącego, która idelanie pasuje do wzmaka bez ingerncji w oryginalne złącza. Najpierw zamontuję głośniki przód zobaczę jaka różnica i podejmę decyzje czy kupić wzmacniacz 4 czy 2 kanałowy, ten 2 kanałowy jest taki malutki że spokojnie zmieści się w miejsc tego oryginalnego od hondy.
|Jeśli chodzi o dystanse to są dwie drogi:
1. pasują na pewno dystnse plastikowe od opla astry tylko trzeba wywiercić otworki do mocowania w drzwiach
2. wycinamy - niszczymy oryginalny głośnik hondy tzn. wycinamy go z ramki i mamy idelany dystans do nowych głośnków
( hertz HSK 165 idealnie pasuja w wycięta ramkę).

browocofil
11-10-08, 19:49
Dorzucę jeszcze jedno pytanie do tego wątku, bo chyba nie ma sensu nowego zakladać. Jak to jest z wejściem AUX w seryjnym radiu. Trzeba coś tam dokupić, czy po prostu wyprowadzić na zewnątrz? Ile ASO może pobrać za to udogodnienie?

marzyniu
12-10-08, 08:37
aux jest wbudowane w kostke,trzeba dokupic jakas koncowke w aso,podobno ok 400zl,ja dalem sobie spokoj.
pozdro

SouthBoy
13-10-08, 10:41
Na civicinfo wsadzają cały panel zrobiony chyba przez pioniera i wtedy można zakładać inne radio. Jest tylko lipa bo seryjnego nie można tak poprostu odpiąć bo chyba sterowanie klimą i zegarek idą podłączone przez nie do wyświetlacza.

Edit:
http://www.civinfo.com/forum/ipods-mp3-players-ice/8911-double-din-facia-aftermarket-head-unit-navi-fitted-pictures.html

Nr. części 77251SMGG00ZA

Dzwoniłem do Honda Plaza i mogą zamówić tą ramkę, termin dostawy to 24 października, koszt 402zł

Twoja informacja sie przydała ramka zamowiona i jest juz na miejscu czas realizacji to jakies 2 tygodnie.

browocofil
14-10-08, 11:37
aux jest wbudowane w kostke,trzeba dokupic jakas koncowke w aso,podobno ok 400zl,ja dalem sobie spokoj.
pozdro

Zamówiłem coś takiego: http://cgi.ebay.co.uk/Aux-Adapter-for-Honda-Accord-Civic-Jazz-S2000-CTVHOX001_W0QQitemZ250302124980QQcmdZViewItem?hash =item250302124980&_trkparms=72%3A1348%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C 240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

zobaczymy co z tego wyjdzie

4gotten
17-10-08, 10:15
Odgrzewam wątek, bo coraz bardziej dojrzewam do jakiejś zmiany w seryjnym zestawie audio. W zasadzie zamierzam ograniczyć się do wymiany głośników i to najlepiej we własnym zakresie. Rzecz w tym, że głośników infinity, o których była mowa na tym forum (..a może na brytyjskim) nie ma już w sprzedaży. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie ćwiczył wymianę głośników? Jeśli tak to na jakie, jaki rezultat i przy jakiej muzyce?
Mi udało się ostatnio zakupić ten model głośników (Infinity 6510) w firmie Audiotrendt http://www.audiotrendt.com.pl/?tw=792
Cena była atrakcyjna, bo 330 PLN plus koszt przesyłki. Warto sprawdzić może jeszcze mają.
Jak będę miał więcej wolnego czasu to zabiorę sie za ich montaż.

lokcio
11-01-09, 13:16
Podjąłem decyzje o zmianie glosnikow przednich i tylnych i tutaj prosba do was chlopaki co i jak najlepiej kupic i zamontowac by dzwiek byl lepszy bez rozbierania kokpitu by dostac sie do radia ,nie chce grzebac by pozniej wkurzac sie ze cos trzeszczy
i tak mam strach przed zdjeciem boczkow w drzwiach !!!! Prosze o rade i czy moze znacie magikow z okolicy poznania godnych polecenia
i jaki +- koszt sprzetu by nie przeplacic a czuc znaczna roznice w jakosci
pozdro

szubek
11-01-09, 20:50
napiszę tak ...nasze radio niestety nie jest najlepszej jakości ( trzeba się trochę napracować aby wykrzesić z niego duszę)...zresztą nic dziwnego ...ja zaczołem od wyciszenia drzwi przednich i tylnych matami dynamata ew. standartplastu. Głośniki na tył i przów załozyłem hertza na przód model wyższy na tył niższej klasy dlatego, że przód podłączyłęm na małym wzmazniaczu blaupunkta THA 275 ( spokojnie mieści się do schowka pasażera) niestety po tej całej operacji nadal nie byłem zadowolony z dzwięku zdecydowanie brakowało tonów niskich. Znalazłem super rozwiązanie, dokupiłem mały sub aktywny blaupunkta który podłączyłęm pod tylne głośniki ( idelanie wpasował się pod tylne siedzenia jest płaski ) i podłączenie jest banalnie proste bo nie trzeba za wiele próc tapicerki. Co do wyciągania systemu audio to nie jest tragedia jak wie sie jak to robić to nie ma z tym większego problemu, najgorzej jest zdemontować ten płaski plastik ( półkę) nad konsolą audio ale to też nie tragedia bo nowy kosztyje 60 złotych więc można go ostro traktować, przy tej operacji dodatkowo można wyciszyć przedni panel od systemu audio bo on podczas nagrzewania się autka potrafił trochę trzeszczeć u mnie teraz cisza totalna.

ogólnie teraz dzięki tem małemu zabiegowi z subem audio ożyło i jest naprawdę nieźle ( piszę zdecydowanie o audio z CD bo radio to inna bajka jest lepiej ale nadal kiepsko ale to już ewidentnie zasługa kiepskiego tunera), reasumując mam dobry patent na całe audio ale bo wiem jak już sie do tego zabrać chętnie bym pokazał co i jak ale ja jestem z Łodzi... chyba, że bywasz na ziemi łódzkiej to zapraszam

lokcio
11-01-09, 21:12
Szubek tez myslalem o sub pod tylna kanapa ale znow te kable itp szczerze to sie boje łamania zaczepow plastikow ,nigdy juz nie sa tak spasowane
Jesli mozesz podaj mi prosze jaki to model subwoofera ??? i tak sie zastanawialem tez czy moge zasilic go z gniazda zapalniczki w bagazniku ???
Aha szubek ile plus minus to Cie kosztowalo

szadek24
11-01-09, 22:32
lokcio jeżeli chcesz wymienić same głośniki to polecam autoradio Poznań ul. Warszawska krzyżówka ze św. Michała niedaleko ronda śródki
Ceny bardzo przyzwoite można w czym wybierać montaż przód+tył około 1,5 godziny
Sam tam zmieniałem swoje głośniki bo te fabryczne mają magnesy jak moneta 5zł i kiepsko grają
Teraz po wymianie wreszcie słychać przyzwoity bass
Co do jakości zdejmowania boczków chłopaki mają wprawe i nic nie s*******ą bo sam się o to bałem
ale warto jak się zdecydujesz kup sobie pare tych plastyczków mocujących tapicerke w drzwiach bo nawet przy delikatnym ściąganiu i tak niektóre pękają
Pozdr.:D

szubek
11-01-09, 23:17
Sub to model THb 200A - naprawdę warto bo się idealnie sprawdza nie potrzeba nic większego - podłączenie proste bo z tyłu pod wykładziną idą kable do głośników i zasilajace tam można spokojnie się wpiąć sygnałem i tam też jest gruby żółty kabel - zasilanie (nie trzeba żadnego kabla remote do tego suba, załącza sie automatycznei sygnałem głośnikowym). Mam manuala z civinfo jak podłączyć suba jak będziesz zainteresowany to daj znać wyśle na PW. Tam jest dokąłdnie opisane ze zdjęciami co i jak na bazie suba pionera. Co do kosztów to sie trochę nazbierało wzmacniacz na przód około 450zł sub też około 450zł, głosniki przód 600zł tył 350zł, kable złączka do wzmaka około 200zł.
Dość duży koszt stanowią maty wygłuszające mnie całość wyniosła około 800zł ( Dynamat extreme) 4 drzwi i bagażnik. Częściowo użyłem też mat standrtplastu wersja vibroplast dużo tańsza parametry podobne.

lokcio
12-01-09, 19:17
szadek bylem tam dzisiaj :) przyznam ,ze panowie tam obsługujący nie blyszcza ... znaczy myslalem ze sa bardziej rozmowni :) zaproponowali mi blaupunkty na przod z wysokotonowymi i zwrotnicami ,wzmacniacz 4-kanalowy blaupunkt ,subwoofer standardowy skrzyniowy w przedziale 400/600 zł nie okreslili jaki bo koles mowil ze najlepiej dopasowac juz jak bedzie instalacja i sprawdzic jak gra ,i wytlumienie drzwi okolo 400/500 zl
cala zabawa okolo 2200 zł
hmmmm ...

bunet
13-01-09, 07:56
Reasumując: ile kosztuje cała ta impreza(wyciszenia+zestaw grający)?
Pzd

szoi
13-01-09, 10:32
Czy wiecie gdzie w okolicy Trójmiasta mógłbym coś podobnego zrobić i ile to mniejwięcej wyjdzie i jak długo trwa zamontowanie tego wszystkiego?

szoi
14-01-09, 16:27
W Hondzie zaproponowali mi dzisiaj "zestaw koncertowy" za 3 188,69 PLN + robocizna.

szubek
14-01-09, 16:52
W Hondzie zaproponowali mi dzisiaj "zestaw koncertowy" za 3 188,69 PLN + robocizna.


daj spokój to nie jest warte tej kasy .......

marzyniu
15-01-09, 05:22
W Hondzie zaproponowali mi dzisiaj "zestaw koncertowy" za 3 188,69 PLN + robocizna.
chyba ich poj"£$lo :eek:

szoi
15-01-09, 10:16
Jak ma się wygłuszenie drzwi matami, wymiana głośników ze zwrotnicami i okablowanie no i dołożenie jakiegoś wzmacniacza do utraty gwarancji?
No i drugie pytanie gdzie w okolicy trójmiasta mogę to zrobić za rozsądne pieniądze.

semri
15-01-09, 10:59
zapytaj się "swojego" serwisu przed modyfikacją. Jeden nic do tego nie będzie miał (wtedy poproś na w/w to na piśmie), a inny na to nie pójdzie w ogóle, a ostatni ci powie że stracisz gware na części zdejmowane w trakcie modyfikacji np.boczki drzwi.

Qrczak86
15-01-09, 10:59
Ja mam w bagażniku skrzynię z subwooferem Pioneera, wzmacniacz Carpower 750W RMS, kondensator i dwie zwrotnice przy radiu... cała impreza (plus okablowanie, bezpieczniki, montaż w Hondzie) zamknęła się w trzech tysiącach. Dodam, że nie wymieniałem gwizdków ani głośników w drzwiach, a zestaw przy odpowiednich nastawieniach gra naprawdę porządnie.
Bardzo porządnie zrobiona robota w salonie w Kielcach - kabelki pochowane tak dokładnie, że zasilającego poszło ok. 7,5 metra.
Co do gwarancji - montaż w salonie nie wpływa na nią. Czyli droga wolna, bierzecie swoje graty i montujecie u nich :)

szubek
15-01-09, 11:34
ja mam wyciszone drzwi wzmak w schowku i sub pod tylnimi fotelami i nic nie mają do tego w ASO wszystko wiedzą
i powiedzieli ze takie modyfikacje nie wpływają na utratę gwarancji.

browocofil
15-01-09, 20:37
ja mam wyciszone drzwi wzmak w schowku i sub pod tylnimi fotelami i nic nie mają do tego w ASO wszystko wiedzą
i powiedzieli ze takie modyfikacje nie wpływają na utratę gwarancji.

Ja pytałem telefonicznie o montaż złączki do MP3. Powiedzieli, że w akcesoriach nie ma, ale że firma (podali konkretna nazwę) CarAudio mi to zrobi. Na moje pytanie, co z gwarancją, jeśli zrobie poza ASO powiedzieli, że nie ma to wpływu na jej utratę.
Zanim zacznę dłubać uzyskam potwierdzenie "na mailu". Teraz i tak za zimno na rozbieranie plastików, a garażu nie mam.

ASO to Karlik w Poznaniu

mikocivic
03-03-09, 21:42
CZy w civicu 4d z 2006 r., można zmienić radio z seryjnego na inne? Czy są ramki, które wtedy zapełnią konsolę?

zyga502
04-03-09, 00:09
CZy w civicu 4d z 2006 r., można zmienić radio z seryjnego na inne? Czy są ramki, które wtedy zapełnią konsolę?

raczej nie ma takich ramek ,chyba,że masz kasę to możesz sobie zapodać coś takiego :) http://www.allegro.pl/item551333064_nawigacja_honda_civic_4d_07_carputer _promocja.html

mikocivic
04-03-09, 00:38
Tak widziałem tę nawigację, ciekawe, ale cena przegięta.

zyga502
04-03-09, 07:49
Tak widziałem tę nawigację, ciekawe, ale cena przegięta.

cena jest jak dla mnie zaporowa,ale taki sprzęcik fajnie by wyglądał w autku :D

browocofil
09-05-09, 20:55
Sub to model THb 200A - naprawdę warto bo się idealnie sprawdza nie potrzeba nic większego
Szubek, czy ten sub pod siedzeniem (rozumiem, że masz przyczepiony do do siedziska) nie powoduje wibracji tylnych siedzeń? Chodzi mi o to, czy pasażerowi pod d**ą coś nie drży :)

szubek
10-05-09, 12:28
nie - nie jest przyczepiony do siedziska tylko zamocowany jest na podłodze do wykładziny dokładnie po środku - do mocowania wykorzystałem rzepy samoprzylepne z obi jak potrzebuję podnieść siedziska to mi nic nie zawadza a jak potrzebuję złożyć to odczepiam kostkę odrywam suba od wykładziny a uwierzcie mi a trzyma się tak mocno, że cieżko oderwać. Zrobię późnej fotkę to pokarzę co i jak.

browocofil
10-05-09, 20:25
To jeszcze jedno pytanie (bo już suba zamówiłem). Podłączałeś pod jeden głośnik, czy pod obydwa - jak w manualu montażu Pioniera z civinfo?

szubek
10-05-09, 21:58
To jeszcze jedno pytanie (bo już suba zamówiłem). Podłączałeś pod jeden głośnik, czy pod obydwa - jak w manualu montażu Pioniera z civinfo?

dokładnie tak jak w tym manualu( na nim się wzorowałem) na dwa kanały - zresztą ten sub ma wejście na obydwa kanały więc sprawa jest jasna. Sygnał brałem z tunelu środkowego po demontażu podłokietnika a zasilanie z żółtego grubego przewodu który idze w wiązce w poprzek auta pod tylnymi siedzeniami masa z lewego progu tam gdzie jest punkt masy.

browocofil
11-05-09, 22:00
thx szubek za info. pewnie w weekend powalczę, to napiszę jakie wrażenia

browocofil
15-05-09, 22:25
powiedz mi jeszcze, jak się "wpinałeś" w kable? skręciłeś, czy miałeś jakieś złączki?

noso
16-05-09, 00:23
dokładnie tak jak w tym manualu( na nim się wzorowałem) na dwa kanały - zresztą ten sub ma wejście na obydwa kanały więc sprawa jest jasna. Sygnał brałem z tunelu środkowego po demontażu podłokietnika a zasilanie z żółtego grubego przewodu który idze w wiązce w poprzek auta pod tylnymi siedzeniami masa z lewego progu tam gdzie jest punkt masy.

a tego suba to jakiego masz jakiej firmy , jaki model itd?

PZDR

browocofil
16-05-09, 12:27
oj noso...parę postów wyżej :) Blaupunkt THb 200A
Manual na który powołuje się szubek dotyczy Pioneer'a, ale to nie ma znaczenia, bo samochód "rozbierasz" przecież tak samo :)

szubek
20-05-09, 16:07
powiedz mi jeszcze, jak się "wpinałeś" w kable? skręciłeś, czy miałeś jakieś złączki?

wszytkie połączenia lutowałem:)

4gotten
07-06-09, 22:03
Mi udało się ostatnio zakupić ten model głośników (Infinity 6510) w firmie Audiotrendt http://www.audiotrendt.com.pl/?tw=792
Cena była atrakcyjna, bo 330 PLN plus koszt przesyłki. Warto sprawdzić może jeszcze mają.
Jak będę miał więcej wolnego czasu to zabiorę sie za ich montaż.

Wycofuję się z tego projektu. Kupię tylko jakiś mały subwoofer i to wszystko. Jeśli ktoś jest zainteresowany głośnikami Infinity 6510 ,to te które kupiłem są na sprzedaż. Więcej na privie.

SouthBoy
23-07-09, 15:40
Witam czy wymiana seryjnych głośników w drzwiach i tweeterów poprawi znaczne jakość dzwięku?Czy ktoś to już robił i jakie był efekty?

kubzach
23-07-09, 19:40
ja mam infinity kappa z przodu tylko plus wyciszenie drzwi, sporo lepiej gra wszystko ale nie az tak ze powala na kolana, wiadomo sporo lepiej niz seria

buri
27-07-09, 17:16
moje wrazenia sa podobne. mam z kolei zestaw morel tempo6 odpowiednio zasilony + plus wygluszenie drzwi i w stosunku do kasy ktora na to wydalem uwazam ze moglo byc lepiej. na pewno gra duzo czysciej i dynamiczniej niz seria ale lepszy efekt da ci samo wygluszenie+dolozenie suba, pozniej wymiana radia i dopiero glosniki z tweeterami

kubzach
28-07-09, 02:45
kolega buri robił na chłodnej w warszawie?:)

buri
28-07-09, 11:30
nie, chociaz od nich bralem glosniki bo mieli w takiej cenie ze jak uslyszalem to myslalem ze cos im sie pomylilo
caly montaz i wygluszenie robilem w barbusie w michalowicach bo ci z chlodnej nie mieli czasu kiedy ja mialem
a Ty zadowolony jestes z ich roboty bo cenowo jak pytalem wychodzili podobnie?

kubzach
28-07-09, 23:05
no wporzadku raczej, solidnie i na temat:) a glosniki tak jak napisalem graja lepiej ale nie powalaja strasznie