PDA

Zobacz pełną wersję : zachlapana pokrywa zaworow.



kicibobek
26-02-07, 03:02
SIema. Ostatnio mialem male problemy z odpaleniem hanki. Wzialem ja troche na hol ale tez nie odpalila. Po jakims czasie odpalila, zaczela poczatkowo strasznie dziwnie chodzic skoki obrotow wczesniej tego nie mialem i silnik chodzil nietypowow glosno lecz po dluzszej chwili wszystko doszlo do normy. Wieczorem otworzylem maske i zobaczylem ze prawie cala pokrywa zaworow na zewnatrz jest zachlapana. Skad moglo tak prozadnie olejem chlapnac? Czy to moglo byc zle umocowanie gumki od zaworow?

Furious
26-02-07, 09:25
A korek oleju jest na swoim miejscu?

Lcfr
26-02-07, 16:12
Czy to moglo byc zle umocowanie gumki od zaworow?


chodzi Ci o uszczelniacze???

Dzida
26-02-07, 16:17
Nie widzę związku... :/

jedyne co mogło Ci się zdarzyć to ewentualny przeskok paska rozrząd, ale olej wyciec nie powinien mimo wszystko... :piwo:

Lcfr
26-02-07, 16:23
Nie widzę związku... :/

jedyne co mogło Ci się zdarzyć to ewentualny przeskok paska rozrząd, ale olej wyciec nie powinien mimo wszystko... :piwo:

ja tez nie widze....
pytam tylko co ma na mysli...??

a tak czy inaczej to albo korek niedokrecony/albo filtr oleju(pekniety/odkrecony)/ albo moze bagnet?

inne ewentualnosci nie przychodza mi do głowy...

kicibobek
26-02-07, 17:36
Nie korek jest dokrecony oslonki sa dobrze zalozone. Ale jezeli Wam cos to pomoze w diagnozie to ostatnio przez tym wyciekiem samochod brany byl na hol, bo nie mogl odpalic. Czy to moze miec jakis zwiazek?

skolopendra
26-02-07, 17:56
moze puszczają Ci uszczelniacze osłon świecy w pokrywie
i stąd te zachlapania :d

guma__
27-02-07, 13:45
zachlapana pokrywa z gory tam gdzie swiece czy z boku czy jeszcze na laczeniu ? bo moze padla uszczelka pod pokrywa zaworow, jak mi padla to spierniczal olej z laczenia i byla zaolejona pokrywa ..