PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne odgłosy z zawieszenia ?



mamut666
18-04-11, 11:45
Witam Wszystkich. W mojej hani pojawił się dziwny stukot słyszalny bardziej z prawej strony samochodu przód i tył. Czasami słychać go przy mocnym skręcie w prawo przy wolnej jeździe i nie zawsze przy przejechaniu dziury Odgłos przypomina mi trochę rozprężającą się sprężynę lub coś w tym stylu. Jak wspomniałem wcześniej raczej słyszalne jest to przy wolnej jeździe np. gdy powoli cofam spod domu i przejeżdżam przez niewielka dziurę.

Może ktoś miał podobny problem?

pablo_020
18-04-11, 12:00
Może sworzeń. U mnie też właśnie pojawiało się takie coś przy małych nierównościach.

w_rebacz
18-04-11, 17:09
Ja miałem w swoim EJ9 takie objawy najpierw za sprawą wyrąbanej końcówki staba- stukanie ustało na jakiś czas po wymianie końcówek.
Za jakieś 3-4 miesiące zaczął mi stukać sworzeń dolny, ale stukanie było zarówno przy wolnej jak i szybszej jeździe(waliło na kierę na każdej nawet najmniejszej dziurce) :)

Tak było u mnie w VI gen. Jak możesz to napisz jeszcze jakie Ty posiadasz auto bo wywróżyć ciężko będzie raczej... :)

Feniks333
19-04-11, 10:55
U mnie też stuka, ale Ja to mam pękniętą sprężynę i to dlatego.

pablo_020
19-04-11, 11:04
Kurde jak to brzmi.
"Wiem dlaczego stuka mam pękniętą sprężynę".
Mam nadzieje, że nie jesteś z Warszawy i sie nie spotkamy kiedy je*** do końca

Feniks333
19-04-11, 11:18
Ej no nie rób ze mnie nie wiadomo kogo... Jeszcze mnie na tyle nie poje**** żebym jeździł na pękniętej sprężynie.

mamut666
20-04-11, 08:30
Dzięki za poddanie pomysłu, mam Ej9 VI. na przykład wczoraj nie słyszałem ani razu tego odgłosu a są dni , że co chwile słychać. w Październiku robiłem przegląd i nic takiego nie wyszło a już wtedy słyszałem ten odgłos.